Ahlatcı, Teşekkür Etti « Çorum Gündemi

17 Mayıs 2021 - 15:40

Ahlatcı, Teşekkür Etti

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 7. Olağan Çorum İl Kongresi sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Ahlatcı, Teşekkür Etti
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 20:52

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 7. Olağan Çorum İl Kongresi sonrası teşekkür mesajı yayımladı.

Ahlatcı, “Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tüm Çorum’umuzu kucaklayan 7. Olağan Çorum İl Kongremizi” gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Öncelikle kendisini il başkanlığı görevine layık gören ve 7. Olağan kongresine canlı yayın katılımlarıyla kendilerini onurlandıran Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sunan Ahlatcı, “teşrifleri ile kongremizi onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Tanıtım ve Medya Başkanımız ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal’a, AK Parti Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörümüz ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye, AK Parti Çorum Milletvekillerimize, belediye başkanımıza, merkez ilçe, il kadın kolları, il gençlik kolları, ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımıza, il genel meclisi ve belediye meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, 15 Temmuz kahramanımız Erol Olçok’un kardeşi Sayın Cevat Olçok’a, geçmiş dönem milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, kuruluşumuzdan bugüne kadar teşkilatımızın her kademesinde görev alan AK Parti’ye gönül vermiş değerli teşkilat mensuplarımıza, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza, STK’arımıza, oda başkanlarımıza, delegelerimize ve değerli basın mensuplarımıza, Çorum için elini taşın altına koyan, teşrifleri ile bizleri yalnız bırakmayan derdi memleket olan dava arkadaşlarıma ve tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini dile getirdi.

HEP BİRLİKTE MİLLETİMİZE HİZMET YOLUNDA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Ahlatcı, açıklamasına şöyle devam etti:“Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’umuzu 2023, ardından da 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma gayreti içerisinde olacağız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, “Gücünü ve ilhamını milletten alan, birikimini ve imkânlarını sadece millete hizmet için kullanan” anlayışımızı siyasetin temeli olarak görüyoruz. Vatandaşlarımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Çorumumuza hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Şahsımı İl Başkanlığı Görevine layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde memleketimizi her açıdan layık olduğu yere elbirliği ile taşımanın gayreti içinde olacağız. Allah güç kuvvet verdikçe, sizler bizden desteğinizi esirgemedikçe, mazlumların sığınağı olan bu ülke için çalışmaya, üretmeye ve hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, varsa kırık kalpleri tamir ederek, vatandaşlarımızın tamamını kucaklayan vizyonumuzla İnandığımız Yolda Yürümeye devam edeceğiz. Her kongre partimizde yenilenmeyi getirir. Yenilenerek ilerlediğimiz bu yolda gerçekleşen bayrak değişimleri ise partimizin her daim gücüne güç katar. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarıma bugüne kadar sundukları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımı da başarılar diliyorum. AK Parti 7. Olağan Çorum İl Kongremizle Memleket İşi Gönül İşi diyen teşkilatlarımızla birlikte yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Çorum’umuz için hayırlı olmasını diliyor, değerli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.