CHP, Basının Yeni Yılını Kutladı « Çorum Gündemi

17 Mayıs 2021 - 16:07

CHP, Basının Yeni Yılını Kutladı

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Heri Haber, Çorum Yaşam, Çorum Vatan ve Çorum Gündemi İnternet Sitelerinin bulunduğu basın bürosunu ziyaret etti.

CHP, Basının Yeni Yılını Kutladı
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 10:32

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Heri Haber, Çorum Yaşam, Çorum Vatan ve Çorum Gündemi İnternet Sitelerinin bulunduğu basın bürosunu ziyaret etti.

Heri Haber Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Külcü’nün Çorum Yaşam Genel Yayın Yönetmeni Duran Atak’ın ve Çorum Vatan Genel Yayın Yönetmeni Ömer Doğan’ın yeni yılını kutlayan Tahtasız ve Tokgöz, yeni yılın yeni umutlar getirmesi ve sağlıklı geçmesi temennisinde bulundu.

Tahtasız ve Tokgöz’e ziyaret sırasında İl Başkan Yardımcısı Günsel Yetik Erlik, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Hava Nur Demirtaş, Cafer Aşkın ve Tuncay Polat, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Arzum Akdoğan ve Kıvanç Azman da eşlik etti.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette İl Başkanı Tahtasız, köylerde yaptıkları çalışmalardan bahsederek, hava sıcaklıkların böyle gitmesi durumunda birkaç köyün içme suyu sıkıntısı çekeceğine işaret etti.

Köylere düzenledikleri ziyaretlere devam edeceklerini kaydeden Tahtasız, “Biz köylerimizi gezerek oraların sorunlarını ve eksiklerini yerinde tespit etmiş oluyoruz. Bunuda basın yoluyla kamuoyu ile paylaşıyoruz. Bir muhalafet partisi olarak çözebildiğimiz sorunları bizler çözmeye çalışıyoruz, bizi aşan işleride milletvekillerine havale ediyoruz” diye konuştu.

CHP olarak her zaman demokrasiden ve barıştan yana olduklarını belirten Tahtasız, “Köklerini Kuva-i Milliye’den alan bir partisiyiz. CHP’li olmak bir ayrıcalıktır. CHP’li olmak demek haktan, hukuktan ve adaletten yana olmak demektir. CHP’li olmak demek liyakattan yana olmak, huzurdan yana olmak demektir. CHP’li olmak kul hakkı yememek demektir. Doğaya saygılı olmak demektir. CHP’li olmak demek kimliği ne olursa olsun herkese saygı duymak demektir. CHP’li olmak yurtta barış, dünyada barış demektir. CHP’li kadın erkek eşitliğine inanmak demektir. CHP’li olmak demokrasiye ve yargının bağımsızlığına inanmak demektir. CHP’li olmak geleceği inşa etmek demektir. CHP’li olmak vatanseverliktir” dedi.

Çorum’un menfaatinin olduğu durumlarda siyasi partilerin ortak hareket etmesi gerektiğine vurgu yapan Tahtasız, iktidar partisi yönetici ve milletvekillerinin bu konuda atacakları adımları her zaman destekleyeceklerini söyledi.

Tahtasız, Çorum’un hassasiyetlerini bildiklerini ve CHP olarak buna göre hareket ettiklerini kaydetti.

Külcü, Atak ve Doğan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP heyetine teşekkür ettiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.