Çocukları Sevindirdiler « Çorum Gündemi

20 Nisan 2021 - 23:34

Çocukları Sevindirdiler

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Efe ailesinin 3 çocuğunu tablet ve çeşitli oyuncak hediye etti.

Çocukları Sevindirdiler
Son Güncelleme :

11 Aralık 2020 - 16:26

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Efe ailesinin 3 çocuğunu tablet ve çeşitli oyuncak hediye etti.

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, kendisine iletilen taleplerin karşılanması noktasındaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi.

Gülabibey Mahallesi Beytepe 11. Sokak’ta ikamet eden Hanife ve İsa Efe çiftinin çocukları Ahmet, Aleyna ve Alya, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan pandemi sürecinde online derslerini daha rahat yapabilmek adına tablet talebinde bulunmuştu. Ceylan, bir süre önce kendisinden tablet talep eden bir çocuğun daha isteğini yerine getirerek mutluluğuna ortak oldu.

Ceylan’ın çabalarıyla sağlanan Tablet ve içerisinde bebek oyuncak, futbol topu, satranç takımı ile çocukların eğlenmesi ve zaman geçirmelerini sağlayacak ürünler, bugün AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli tarafından Efe Ailesi’ne teslim edildi.

Teslim sırasında İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ve sevgilerini ileterek her zaman vatandaşların yanlarında olduklarını belirtti. Ayrıca görüntülü olarak Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı arayarak Efe Ailesi fertleriyle görüştürdü. Görüşme sırasında Ahmet, Aleyna ve Alya, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a hediyeleri için teşekkür ettiler.

Ceylan da, ülkenin geleceğinin teminatı olan çocukların isteklerini her zaman önemsediğini belirterek, güle güle kullanmalarını ve özellikle de derslerine iyi çalışmalarını tavsiye etti

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.