Çorum Gündemi

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları

Çorum’da 03.10.2019 günü saat:24.00’ den 06.10.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

Çorum’da Meydana Gelen Asayiş Olayları
Bu haber 07 Ekim 2019 - 10:21 'de eklendi

Çorum’da 03.10.2019 günü saat:24.00’ den 06.10.2019 günü saat:24.00’ e kadar meydana gelen olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

01Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:19.35 sıraları
Müşteki:C.K.
Şüpheli/Müşteki:M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresindeki motosiklet ile yaya olan müştekiye çarpışması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olduğu alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:20.45 sıraları
Müşteki/Şüpheli:E.Ç.
Şüpheli-1:B.B.
Şüpheli-2:G.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Akşemseddin Caddesi
Suçun Tarihi ve Saati:03.10.2019 günü saat:23.55 sıraları
Müşteki/Şüpheli:M.N.D.
Şüpheli/Müşteki:S.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup  gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

04Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Söğütlüevler
Suçun Tarihi ve Saati:03.10.2019 günü saat:23.30 sıraları
Mağdur:S.P.
Müşteki/Şüpheli:Ş.A.
Şüpheli/Müşteki:K.P.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, şüpheli/müştekinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

05Suçun Türü:KAYIP EŞYA
Suçun Yeri:Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:09.30 sıraları
Müşteki:S.A.B.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde müştekinin aracının ön plakasını düşürmek suretiyle kaybettiği, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:10.15 sıraları
Müşteki/Şüpheli:B.D.
Şüpheli/Müşteki:R.E.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki motosiklet ile şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, birbirlerinden davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:19.00 sıraları
Müşteki:A.D.
Mağdur/Şüpheli:H.D.
Şüpheli/Müşteki:M.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenecek tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

08Suçun Türü:TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri:Hacettepe Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:17.00 sıraları
Mağdur:İ.T.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun elma ağacından düşmesi neticesinde hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, mağdurun tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, olup talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

09Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Şenyurt Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:21.10 sıraları
Müşteki/Şüpheli:H.S.
Şüpheli:N.B.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:17.00 sıraları
Müşteki:M.B.
Şüpheli:M.K.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresindeki aracı ile yaya olan müştekiye çarpışması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

11Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:00.15 sıraları
Şüpheli:B.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde görevlilerimiz tarafından durdurulan araç sürücüsü şüphelinin1.92 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

12Suçun Türü:İŞ KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:14.45 sıraları
Mağdur:D.F.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde tornavidanın eline batması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

13Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:23.40 sıraları
Şüpheli:S.U.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde şüphelinin alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

14Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Meydan Camii istikameti
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:07.55 sıraları
Mağdur:E.K.
Müşteki/Şüpheli:H.A.
Şüpheli/Müşteki:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

15Suçun Türü:KAYIP EŞYA
Suçun Yeri:Sungurlu
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:15.00 sıraları
Müşteki:E.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde çek defterini kaybettiğini, defteri bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

16Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Uludere Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:20.00 sıraları
Mağdur/Şüpheli:E.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile kaza yapması sonucu yapılan kontrolde 130 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

17Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Hacıpiri Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:21.00 sıraları
Şüpheli:E.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde 121 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

18Suçun Türü:TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri:Sarıdere Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:12.10 sıraları
Mağdur:L.E.U.
Müşteki:N.U.
Şüpheli/FİRAR.Z.U.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde mağdurun ikametinin merdivenlerinden düşmesi sonucu hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, müştekinin olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

19Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:11.00 sıraları
Mağdur-1:D.Ç.E.
Mağdur-2:S.İ.
Müşteki/Şüpheli:Ç.E.
Şüpheli/Müşteki:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

20Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:11.00 sıraları
Şüpheli:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile kaza yapması sonucu hastanede yapılan kontrolde 1,55 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

21Suçun Türü:İŞ KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:08.00 sıraları
Mağdur:H.V.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde sol el parmağının üzerine parça düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

22Suçun Türü:KAYBOLMUŞ VEYA HATA SONUCU ELE GEÇMİŞ EŞYA ÜZERİNDE TASARRUF
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:29.09.2019 günü saat:10.00 sıraları
Müşteki:B.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde Yozgat Sorguna gidip döndüğünde aracının içerisinde bulunan cep telefonunu bulamadığını, telefonu bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

23Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Yavruturna Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:14.30 sıraları
Mağdur/Şüpheli:M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüphelinin sevk ve idaresindeki aracı ile yaptığı tek taraflı kazada hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı  belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

24Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:17.30 sıraları
Mağdur:S.Ö.
Mağdur/Şüpheli:A.K.
Şüpheli:S.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

25Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:12.30 sıraları
Mağdur:T.Ö.
Şüpheli/Müşteki:İ.Ö.
Şüpheli:K.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

01Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:19.35 sıraları
Müşteki:C.K.
Şüpheli/Müşteki:M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresindeki motosiklet ile yaya olan müştekiye çarpışması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olduğu alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

02Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:20.45 sıraları
Müşteki/Şüpheli:E.Ç.
Şüpheli-1:B.B.
Şüpheli-2:G.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

03Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI, TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Akşemseddin Caddesi
Suçun Tarihi ve Saati:03.10.2019 günü saat:23.55 sıraları
Müşteki/Şüpheli:M.N.D.
Şüpheli/Müşteki:S.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, birbirlerinden davacı olmadıkları belirtilmiş olup  gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

04Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Söğütlüevler
Suçun Tarihi ve Saati:03.10.2019 günü saat:23.30 sıraları
Mağdur:S.P.
Müşteki/Şüpheli:Ş.A.
Şüpheli/Müşteki:K.P.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, şüpheli/müştekinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

05Suçun Türü:KAYIP EŞYA
Suçun Yeri:Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:09.30 sıraları
Müşteki:S.A.B.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde müştekinin aracının ön plakasını düşürmek suretiyle kaybettiği, kimseden davacı olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

06Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Üçtutlar Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:10.15 sıraları
Müşteki/Şüpheli:B.D.
Şüpheli/Müşteki:R.E.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde müşteki/şüpheli sevk ve idaresindeki motosiklet ile şüpheli/müşteki sevk ve idaresindeki aracın çarpışmaları sonucu tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandıkları, birbirlerinden davacı olmadıkları alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

07Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Çepni Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:19.00 sıraları
Müşteki:A.D.
Mağdur/Şüpheli:H.D.
Şüpheli/Müşteki:M.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenecek tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

08Suçun Türü:TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri:Hacettepe Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:17.00 sıraları
Mağdur:İ.T.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun elma ağacından düşmesi neticesinde hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, mağdurun tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, olup talimat gereği hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

09Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Şenyurt Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:21.10 sıraları
Müşteki/Şüpheli:H.S.
Şüpheli:N.B.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, tarafların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

10Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Cumhuriyet Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:04.10.2019 günü saat:17.00 sıraları
Müşteki:M.B.
Şüpheli:M.K.

OLAYIN ÖZETİ               :  Olay günü ve saatinde şüphelinin sevk ve idaresindeki aracı ile yaya olan müştekiye çarpışması sonucu müştekinin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müştekinin davacı olmadığı alınan ifadelerden anlaşılmış, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

11Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:00.15 sıraları
Şüpheli:B.K.

OLAYIN ÖZETİ                           :  Olay günü ve saatinde görevlilerimiz tarafından durdurulan araç sürücüsü şüphelinin1.92 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

12Suçun Türü:İŞ KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:14.45 sıraları
Mağdur:D.F.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde tornavidanın eline batması sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

13Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:23.40 sıraları
Şüpheli:S.U.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde şüphelinin alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

14Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Meydan Camii istikameti
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:07.55 sıraları
Mağdur:E.K.
Müşteki/Şüpheli:H.A.
Şüpheli/Müşteki:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

15Suçun Türü:KAYIP EŞYA
Suçun Yeri:Sungurlu
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:15.00 sıraları
Müşteki:E.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde çek defterini kaybettiğini, defteri bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

16Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Uludere Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:20.00 sıraları
Mağdur/Şüpheli:E.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile kaza yapması sonucu yapılan kontrolde 130 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

17Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Hacıpiri Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:21.00 sıraları
Şüpheli:E.A.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç durdurularak yapılan kontrolde 121 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

18Suçun Türü:TAKSİRLE YARALAMA
Suçun Yeri:Sarıdere Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:05.10.2019 günü saat:12.10 sıraları
Mağdur:L.E.U.
Müşteki:N.U.
Şüpheli/FİRAR.Z.U.

OLAYIN ÖZETİ                           :   Olay günü ve saatinde mağdurun ikametinin merdivenlerinden düşmesi sonucu hayati tehlike arz edecek şekilde yaralandığı, müştekinin olayla ilgili davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

19Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:11.00 sıraları
Mağdur-1:D.Ç.E.
Mağdur-2:S.İ.
Müşteki/Şüpheli:Ç.E.
Şüpheli/Müşteki:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, müşteki/şüphelinin davacı olduğu belirtilmiş olup gelişmelerden ayrıca bilgi verilecektir.

20Suçun Türü:TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:11.00 sıraları
Şüpheli:A.Y.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde şüpheli sevk ve idaresindeki araç ile kaza yapması sonucu hastanede yapılan kontrolde 1,55 promil alkollü olduğunun tespit edildiği belirtilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

21Suçun Türü:İŞ KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:08.00 sıraları
Mağdur:H.V.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdurun çalıştığı işyerinde sol el parmağının üzerine parça düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı belirtilmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı mevcutlu gönderilmiştir.

22Suçun Türü:KAYBOLMUŞ VEYA HATA SONUCU ELE GEÇMİŞ EŞYA ÜZERİNDE TASARRUF
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:29.09.2019 günü saat:10.00 sıraları
Müşteki:B.K.

OLAYIN ÖZETİ                :  Müşteki ifadesinde olay günü ve saatinde Yozgat Sorguna gidip döndüğünde aracının içerisinde bulunan cep telefonunu bulamadığını, telefonu bulup ta teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan davacı olduğunu beyan etmiş, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

23Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Yavruturna Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:14.30 sıraları
Mağdur/Şüpheli:M.Ç.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde mağdur/şüphelinin sevk ve idaresindeki aracı ile yaptığı tek taraflı kazada hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, olayla ilgili kimseden davacı olmadığı  belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

24Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Bahçelievler Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:17.30 sıraları
Mağdur:S.Ö.
Mağdur/Şüpheli:A.K.
Şüpheli:S.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

25Suçun Türü:YARALAMALI TRAFİK KAZASI
Suçun Yeri:Mimarsinan Mah.
Suçun Tarihi ve Saati:06.10.2019 günü saat:12.30 sıraları
Mağdur:T.Ö.
Şüpheli/Müşteki:İ.Ö.
Şüpheli:K.Ö.

OLAYIN ÖZETİ                :  Olay günü ve saatinde tarafların sevk ve idaresindeki araçların çarpışması sonucu meydana gelen kazada, mağdurun hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı, tarafların davacı olmadığı belirtilmiş olup düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA