Eceviş, STH İl Başkanlığı Görevine Getirildi « Çorum Gündemi

20 Nisan 2021 - 21:58

Eceviş, STH İl Başkanlığı Görevine Getirildi

Arslan Eceviş Sivil Toplum Hareketi Çorum İl Başkanlığı görevine getirildi.

Eceviş, STH İl Başkanlığı Görevine Getirildi
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 10:36

Arslan Eceviş Sivil Toplum Hareketi Çorum İl Başkanlığı görevine getirildi.

22 yıldır Çorum Belediyesinde görev yapmakta olan Arslan Eceviş, merkezi istanbul’da bulunan ve 60’a yakın ilde temsilciliği bulunan Sivil Toplum Hareketi Çorum STH İl Başkanlığı görevine getirildi.

Son yıllarda il müftülüğüne bağlı Hıdırlık Hafızlık Kuran Kursu veli temsilciliği sırasında gösterdiği gayretlerle öne çıkan ve halen Prof. Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Külliyesi okul aile birliği başkanlığını yürüten Eceviş sosyal medya hesabından kendisine tebliğ edilen görevi takipçilerine yaptığı paylaşımla duyurdu.

Eceviş, paylaşımda şu ifadeler yer aldı;
“Bugün itibarıyla Merkezi İstanbul’da bulunan bu eşsiz Vatan ve Azîz Milletimiz için bizim de söyleyecek sözümüz var şiârı ile yola çıkan, bölünmüşlük değil birlik dirlik nerede ise bizde oradayız diyen. Rengine, inancına, siyâsi görüşüne bakmaksızın nerede bir mazlum ve Türkiyem için atılacak güzel bir adım varsa yanında olan, 60’a yakın ilimizde teşkilatlanmasını tamamlayan Sivil Toplum Hareketi (STH) ÇORUM İl Başkanlığına Sivil Toplum Hareketi Derneği Genel Başkanı Mustafa Akif Ekşi Beyefendinin tensipleri ile görevlendirilmiş bulunmaktayım. Ülkemiz Şehrimiz ve İnsanımıza hizmet yolunda Duâyla ve desteklerinizi esirgemeyeceğinize olan inancım tamdır. Dertliyiz Hamdolsun.Derdimiz Vatan, Derdimiz Millet”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.