Çorum Gündemi

Emir Kağan, Erkekliğe İlk Adımı Attı

Çorum’un sevilen simalarından Türk Eğitim-Sen Disiplin Kurulu Başkanı öğretmen Ünal Yapıcı oğlu Emir Kağan’ı sünnet ettirdi.

Emir Kağan, Erkekliğe İlk Adımı Attı
Bu haber 08 Ağustos 2019 - 16:20 'de eklendi

Çorum’un  sevilen simalarından Türk Eğitim-Sen Disiplin Kurulu Başkanı öğretmen Ünal Yapıcı oğlu Emir Kağan’ı sünnet ettirdi.

Yıldız Park Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğüne; Mhp Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar ve İl Yönetimi, Mhp Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan ve Merkez İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik ve İl Yönetimi,Mhp Mecitözü Ilçe Başkanı Hüseyin Güneş,Mhp Eski il Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem 1.sıra Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras,Ülkü Ocakları Eski İl Başkanı Ahmet Hattab İmal ve Ocak Eski yönetimi,Mhp Kadın Kolları eski il başkanı Adalet Avcu,Mhp Belediye Meclis Üyesi Selim Güloğlu,Türkiye Kamu Sen İl Yönetimi,Türkav İl Yönetimi,Türk Sağlık-Sen İl Başkanı Fatih Gök,Türk Büro-Sen İl Başkanı Sami Çam,Sungurlu Türk Eğitim-Sen İlçe Baskanı Ali Karslı ve Yönetimi,Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların il başkanları, Çesob Başkanı Recep Gür,Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ,Sungurlu Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı,Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Necati Gül,Ziraat Bankası Zafer Çarşısı Şubesi Müdürü Kenan Karslı ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Mehter Takımı gösterisiyle devam etti.

Kocaeli’nden gelen, misafirler arasında bulunan ses sanatçısı Berk Yayman’ın da sahne aldığı programa esnaf ve kamu çalışanlarının yanı sıra Milli eğitim camiasından da yoğun bir katılım olduğu görüldü.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA