Çorum Gündemi

Esnaflarımızdan Yeni Büromuza “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Çorum esnafının yeni ofisine taşınan gazetemiz bürosuna “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

Esnaflarımızdan Yeni Büromuza “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Bu haber 26 Şubat 2020 - 23:53 'de eklendi

Çorum esnafının yeni ofisine taşınan gazetemiz bürosuna “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

Vestel firmasının Çorum yetkili servis işletmecisi Tuncay Yalçınkaya ile Miray Halı ortaklarından Feridun Batan Karakeçili Mahallesi 6. Albayrak Sok Ünaldı Apart. No:1/15 adresinde ki yeni büromuza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Büromuzun yeni yerine taşınması nedeniyle “Hayırlı uğurlu olsun” dileğinde bulunan Yalçınkaya ve Batan, Heri Haber İmtiyaz Sahibi Mustafa Külcü ile bir süre sohbet etti.

Heri Haber ve Çorum Gündemi sitelerinin yayınları ile her zaman esnafın sorunlarını dile getirdiğini ifade eden Tuncay Yalçınkaya, Sitelerin Çorum’da kurulduğu günden bu yana yayın akışını bozmadan en objektif haberleri her zaman Çorum halkına sunmayı kendine ilke edinmiş köklü bir basın kuruluşları olduğunu söyledi.

Feridun Batan ise; “Çorum’un dinamizmini iyi biliyor ve kırıcı olmadan bu işi iyi yapıyorsun, mevzu Çorum’a fayda olacağına inandığınız her konuda elinizi taşın altına sokmaya tereddüt etmiyorsunuz. Bundan sonra ki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” dedi.

Güzel duyguları için Yalçınkaya ve Batan’a teşekkür eden gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Külcü, kendilerine teşekkür etti.

Yalçınkaya ile Batan, gazetemizin nazarlardan korunması için nazar boncuğu hediye ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA