Fen Lisesi’nden Büyük Başarı « Çorum Gündemi

18 Ocak 2021 - 11:00

Fen Lisesi’nden Büyük Başarı

Çorum 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi YKS 2020 yerleştirme sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza attı.

Fen Lisesi’nden Büyük Başarı
Son Güncelleme :

18 Eylül 2020 - 6:35

Çorum 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi YKS 2020 yerleştirme sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza attı.

15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi’nin 2020 Üniversite sınavlarında gurur verici büyük başarılara imza atttığını belirten Okul Aile Birliği Başkanı Sönmez Çalışkan, “Bizleri tarifsiz bir sevince ortak etmişlerdir. Gerek TYT gerek AYT’de, büyük bir başarı sağlayan öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz. Bir aile olarak bağrımıza bastığımız öğrencilerimizi geleceğin güçlü Türkiye’sinde çok daha zirve yerlerde, imrenilen örnek insanlar olarak göreceğimize inancımız tamdır” dedi.

“Bu sene üniversite yerleştirme sonucuna göre okulumuzdan 43 öğrencimiz Tıp fakültesine çok sayıda öğrencimizde istekleri doğrultusunda Diş hekimliği, Eczacılık, Mühendislik vb. alanlara yerleşmişlerdir” diyen Çalışkan, “Her türlü olumsuzluklara rağmen kazanılan bu büyük bir zaferde emeği geçen başta öğrencilerimiz olmak üzere, onları yetiştiren değerli ailelerine, okulumuz öğretmen, idareci ve personeline en samimi teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Bu yıl Covid-19 nedeniyle mezuniyet töreni yapılamadığını kaydeden Çalışkan, “Mezun öğrenciler adına okul birincisi Bahar Katıkçı, mezuniyet kütüğüne dönem plaketini çakıp, birincilik ödülünü almıştır. Okul Aile Birliği olarak kendisini tebrik eder, üniversite yaşamında başarılar dileriz” şeklinde konuştu.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: