İlçe Esnafından Örnek Davranış « Çorum Gündemi

20 Nisan 2021 - 17:13

İlçe Esnafından Örnek Davranış

Alaca ilçesindeki bazı esnaflar İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üye ve mensuplarına destek olacaklarını açıkladılar.

İlçe Esnafından Örnek Davranış
Son Güncelleme :

13 Şubat 2021 - 7:31

Alaca ilçesindeki bazı esnaflar İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üye ve mensuplarına destek olacaklarını açıkladılar.

Alaca İlçesi esnaflarından Damla Market, Karadeniz Ekmek Fırını, Alaca Manavı, Kasap Mustafa, Alaca Tavukçuluk, Güneş Ofset (ALŞET) İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üye ve mensuplarına destek olacaklarını açıkladılar.

Esnaflar; (ALŞET) İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üye mensuplarına işyerlerinden yapmış olunan protokolle birlikte ihtiyaçları neticesinde özel indirimler uygulayacağız.

Amacımız sahip çıkmak, desteklemek ve kardeşliğimizi perçinleştirmektir. Bu anlamda üzerimize düşen, elimizden gelen tüm imkanları kullandıklarını belirttiler.

Esnaflara teşekkür eden (ALŞET) İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Zeki Dilmen, “esnaflarımızın yapmış olduğu işbirliği ve desteği bizleri fazlasıyla onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Bu anlamda derneğimizle yapılan protokol neticesinde verilmiş olan dernek üyelerimizin kimlik kartlarıyla birlikte Damla Market, Karadeniz Ekmek Fırını, Alaca Manavı, Kasap Mustafa, Alaca Tavukçuluk, Güneş Ofset’ten yapılacak olan alışverişlerde özel indirimler uygulanacaktır. Bizlere bu desteği veren Damla Market sahibi Kürşat Şahin beye, Karadeniz Ekmek Fırını sahibi Temel Sarı’ya, Alaca Manavı sahibi Sedat Altınok’a, Kasap Mustafa Gündoğan’a, Alaca Tavukçuluk sahibi Murat Ulubaş’a, Güneş Ofset sahibi Çınar Yeşilbaş’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.