Çorum Gündemi

İYİ Parti’de Gençlik Kolları Başkanı Değişti

İYİ Parti Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Hidayet Mert getirildi.

İYİ Parti’de Gençlik Kolları Başkanı Değişti
Bu haber 26 Ağustos 2019 - 18:29 'de eklendi

İYİ Parti Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Hidayet Mert getirildi.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, “Geleceğimizin teminatı gençliğimizin Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Kürşat Âşık’ın Gençlik kolları Genel İdare Kurulu üyeliliğine gelmesi nedeni ile boşalan il başkanlığına Emre Hidayet Mert atanmıştır” dedi.

Türk milletinin binlerce yıllık medeniyet yolculuğun, hiç şüphesiz, ileriye doğru olacağını belirten Özsaçmacı,  “Buradan Aziz milletimize sesleniyorum; En düşük gelirlinin bile huzur içinde yaşayabildiği bir Türkiye mümkündür. İşsizlerin bile, gelecek kaygısı duymadığı bir Türkiye mümkündür. En ücra köydeki çocukların bile, kaliteli eğitim alabildiği bir Türkiye, mümkündür. Yolsuzluğun, adam kayırmanın ortadan kalktığı bir Türkiye, mümkündür. Biz bu yola çıkarken, içinde bulunduğum vaziyetin ahval ve şeraitini düşünmedik. Hatırlayın, “Karanlıkları aydınlatmaya geldik demiştik.” Uzattığımız eli tuttunuz. Bir olduk, büyüdük, işte buralara geldik. İYİ Parti nereden geldiğini unutmayacak. Evet, yolumuz çetin. Memleket aşkıyla yola düşene cefa etmeye hazır, onca düşman var. Bizimse İhalemiz yok, tetikçi medyamız yok, devlet imkânlarımız yok. Fakat bizde de, Asya bozkırından getirdiğimiz maya ve en karanlık günden en aydınlık şafağı çıkaran bir Türklük vardır! “Güneş tuğ, gök çadır olsun” diyen Oğuz Kağan’dan ilham aldık, güç aldık, hız aldık geliyoruz” diye konuştu.

Çorum İl Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Kürşat Âşık’ın Gençlik kolları Genel İdare Kurulu üyeliğine seçildiğini açıklayan Özsaçmacı,  Kürşat Aşık’tan boşalan il başkanlığına Emre Hidayet Mert atandığını söyledi.

Özsaçmacı, “Şimdiye kadar üstün hizmetleri olan başkan ve yöneticilerimize şükranlarımı sunarak teşekkür ediyorum. Yeni atanan Gençlik Kolları İl Başkanımız Emre Hidayet Mert’e görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA