Çorum Gündemi

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 09 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Bu haber 09 Ağustos 2019 - 9:35 'de eklendi

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 09 Temmuz 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

BOĞAZKALE’DE DİĞER KAZALAR
08 Ağustos 2019 günü saat. 06.00 sıralarında Evci köyünde ikamet eden B.B.(1960-E) isimli şahıs ahırında hayvanlarının iplerini çözdüğü sırada sol el orta parmağının ipe sıkışarak kopması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Ağustos 2019 gunü saat: 1 1.30 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan E.A. (1991-E) hava borusu temizliği yaptığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle demir parçasının sol koluna gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
08 Ağustos 2019 Perşembe günü saat: 1 1 .00 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren isimli iş yerinde işçi olarak çalışan M.B. (1989-E) isimli şahıs kaynak yaptığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle demir parçasını sol eline düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE KAYIP EŞYA VE MAL
08 Ağustos 2019 Perşembe günü saat: 14.00 sıralarında Çanakçı köyünde ikamet eden A. T .(1930) isimli şahıs karakola yaptığı müracaatta; kendisine ait tarlaya gelirken yanında getirdiği kendisine ait ruhsatlı, seri numaralı, 12 Cal, . Marka av tüfeğini geçici olarak tarlada bulunan ağaç astığı, işinin bitmesine müteakip dönüşe geçtiği sırada tüfeğini bulamadığını beyanla kayıp müracaatında bulundu.

Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE ZEHİRLENME
08 Ağustos 2019 günü saat: 20.00 sıralarında Karacuma köyünde ikamet eden A.O.Ç. (1968-E) isimli şahıs pancar makinalarıma bakım, onarımını yaptığı sırada kene ısırması sonucu zehirlenme şüphesi ile kendi imkânları ile Amasya Universitesi Şerafettin Sabuncuoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesine müracaat etti.

Yapılan muayenesinin ardından hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edilerek tedavi altına alındı. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
08 Ağustos 201 9 günü saat 18.30 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren işçi olarak çalışan M.K.(1971 -E) isimli şahıs ağaç kestiği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ el orta parmağını ağaçların arasına sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kendi imkânları ile geldiği İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
08 Ağustos 2019 perşembe günü saat: 09.00 sıralarında Alaca-Zile Karayolu Sancı köyü mevkiinde G.F.(1981-E) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik amacıyla direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafına devrilmesi sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmış, araçta yolcu olarak bulunan K.Ç.(1979-K) ve Ş.N.Ç.(2003-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınmışlardır. Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

 ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
08 Ağustos 2019 günü saat: 06 15 sıralarında İsahacı köyü mevkiinde Ö.F.Ç.(1995-E) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı plakalı otomobil, İsahacı köyü istikametinden Beşiktepe köyü istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik amacıyla direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafına devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Polis ve Jandarma tarafından kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Ağustos 2019 Perşembe günü saat: 05.40 sıralarında Çorum-Ankara Karayolu 31 .km j sinde Ankara ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan E.Y.(1962-E) isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı otomobil dikkatsizlik ve tedbirsizlik amacıyla direksiyon hâkimiyetini kaybederek yol kenarında bulunan bariyer!ere çarparak takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş olup, araçta yolcu olarak bulunan G.Y.(1956-K) hayati tehlikesi olacak şekilde, Y.Y.(1983-K) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Polis ve Jandarma tarafından kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

OSMANCIK’TA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Ağustos 2019 günu saat: 1 1 45 sıralarında İstanbul-Osmancık D- 100 karayolu üzerinde Tepeyolaltı köyü kavşağı Yoldere mevkiinde C.A.(1999-E) isimli şahıs yönetimindeki ruhsatsız Mondial marka motosiklet dikkatsizlik ve tedbirsizlik amacıyla direksiyon hâkimiyetini kaybederek kayarak düşmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada motosiklet sürücüsü ile motosiklette yolcu olarak bulunan Ş.Ş. (1999-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Osmancık Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Polis ve Jandarma tarafından kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
08 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 17.00 sıralarında Atçalı köyü mevkiinde, G.C.(1982-E) isimli şahıs yönetimindeki  ATV motoruyla seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle tekerin çukura düşmesiyle direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada sürücü ile ATV’ de yolcu olarak bulunan A.C.(2004-K) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Çorum Özel Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Polis ve Jandarma tarafından kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
08 Ağustos 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Örübağ Köyünde ikamet eden H B.(1968-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı traktör Örübağ köyünden İskilip ilçesi istikametine seyir halinde iken önüne çıkan viraj nedeniyle direksjyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada traktör sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı. Yaralı İskilip Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Polis ve Jandarma tarafından olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA