Çorum Gündemi

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 08 Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Bu haber 08 Ekim 2019 - 12:33 'de eklendi

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 08 Ekim 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
07 Ekim 2019 günü saat: 10.15 sıralarında Pınarçay köyü Organize Sanayii Bölgesinde bulunan  iş yerinde işçi olarak çalışan A.B. (1973-E) iş yerinde çalıştığı esnada sol ayağına demir parçası düşürmesi sonucu hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

KARGI’DA DİĞER KAZALAR
07 Ekim 2019 günü saat: 10.00 sıralarında Arık Köyünde i.K. (1955-E) yönetimindeki aracı ile evinin bahçesinde dönmek için manevra yaptığı esnada direksiyon hâkimiyetini kaybederek aracı devrilmesi sonucu hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs Kargı Devlet Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
07 Ekim 2019 günü saat: 12.30 sıralarında Pınarçay köyü Organize Sanayii Bölgesinde bulunan isimli iş yerinde işçi olarak çalışan A.Ş. (1992-E) iş yerinde çalıştığı esnada sol işaret parmağını makinaya sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi bulunmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin bitimine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE KAYIP EŞYA VE MAL ( AV TÜFEĞİ)
07 Ekim 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Küçükdüvenci Köyünde M.A (1982-E) Karakola yapmış olduğu müracaatta; Küçükdüvenci köyü kırsalında hayvanlarını otlatırken eşeğinin heybesinde bulunan ruhsatlı, Ejder marka, tek kırma 12 calibre, siyah renkli, ahşap kabzeli av tüfeğinin yerinde olmadığını fark ettiği ve tüm aramalara rağmen bulamadığını beyan etti.

İSKİLİP’TE KAZAEN YANGIN ( DOĞAL NEDENLERLE)
07 Ekim 2019 günü saat:01.40 sıralarında Yukarıörenseki köyünde S.C. (1955-E) isimli şahsa ait evin tandır bölümünde bilinmeyen nedenlerden dolayı çıkan yangının büyümesi sonucu çevrede bulunan J.G.(1938-E), Ş.G.(1975-E) , R.Ç.(1956-E), R.Ç.(1976-E) ve M K. (1938-E) isimli şahıslara ait evlere sıçradığı ve evlerin yanarak tamamen kullanılamaz hale geldi.

Ayrıca M.T.(1967-E) ve H. C. ( 1950-E) e ait evler ise çatı kısımları yanarak kısmen zarar gördü. Yangında herhangi bir can kaybının yaşanmadığı, Ş.C.(1999-E) ve Z.C (1955-E)’ün dumandan etkilenmeleri sebebiyle tedbir amaçlı olarak İskilip Devlet Hastanesine sevk edildikleri hayati tehlikelerinin olmadığı tespit edildi. Yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
07 Ekim 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Yakuparpa köyünden O.U.(1990-E) yönetimindeki traktör ile Yakuparpa köyü Bademli Mahallesinden köye dönüşü esnasında aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza olayı meydana geldi.

Kazada sürücüsü hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
07.10.2019 günü saat 17.00 sıralarında Saraycık köyünde H.S. (1944-E) kendisine ait ceviz ağacından ceviz toplarken dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu sırt üstü yere yere düşerek hayati tehlikesi olmayacak şeklide yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
07 Ekim 2019 günü saat: 14.20 sıralarında Sarmasa köyü mevkiinde E.Ç.(1989-E) yönetimindeki  aracı ile Laçin ilçesi istikametinden Çorum ili istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiiye geldiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek gidiş istikametine göre yolun sol tarafında bulunan şarampole kayarak toprak yığınına çarpması neticesinde kaza olayı meydana geldi.

Kazada araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma olmaz iken yolcu olarak bulunan K.E. Ç (1992-K) ile Y.A.Ç. (2015-E) hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıslar sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

UĞURLUDAĞ’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME
07 Ekim 2019 günü saat: 17.40 sıralarında Torunlar köyü mevkiinde R.E. (2004-E) yönetimindeki Traktör ile Torunlar köyü istikametinden Kızağılı köyü istikametine doğru seyir halinde iken belirtilen mevkiiye geldiği esnada direksiyon hâkimiyetini kaybederek traktörü gidiş istikametine göre yolun sağ tarafına devrilmesi ile kaza olayı meydana geldi.

Kazada sürücü ile birlikte yolcu olarak bulunan A.S.(1973-K) hayati tehlikeleri olmayacak şekilde, OY. ( 1957-E) ise hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı.

O. Y. sevk edildiği Uğurludağ Devlet hastanesinde hayatını kaybetti. Diğer yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA