Çorum Gündemi

Karapıçak, Camii Cemaati İle Sohbet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sabah Namazı sonrasında Gülebibey Mahallesi’nde vatandaşlarla çay içerek sohbet yaptı.

Karapıçak, Camii Cemaati İle Sohbet Etti
Bu haber 05 Aralık 2019 - 11:58 'de eklendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Agah Karapıçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sabah Namazı sonrasında Gülebibey Mahallesi’nde vatandaşlarla çay içerek sohbet yaptı.

Sabah namazını cemaatle birlikte kılan Başkan Karapıçak ve beraberindekiler namazın ardından çay ocağında hep birlikte kahvaltı yaptılar.

Bir taraftan vatandaşlarla sohbet edilirken, bir taraftan da çaylar içilip, fırından yeni çıkan sıcak simitler yendi.

Başkan Karapıçak, daha sonra Gülabibey Mahalle Muhtarlığı tarafından her ay düzenlenen istişare toplantısına katılarak, vatandaşların istek ve temennilerini dinledi.

Toplantıda; MHP Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Selim Güloğlu, Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Belli, Camii imamı ve cemaati ile vatandaşlar hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı AgahKarapıçak, MHP olarak, her fırsatta Çorum halkı ile iç içe olarak onlarla hasbihal etmeyi, onlarla sohbet etmeyi önemsediklerini söyledi.
Göreve geldikleri ilk günden itibaren daima halkın içinde olmayı , ulaşılabilir bir başkan olmak için her fırsatı değerlendirdikleri ifade eden Karapıçak, “ Her fırsatta Çorum halkı ile beraber olmak, bir olmak hem birlikteliğin sağlanmış olması hem de kardeşlik duygularımızın gelişmesi, güçlenmesi, ileriye dönük olarak da mana dünyamızda, gönül okulumuzda yeni pencerelerin açılmasını sağlamak adına çeşitli mekân ve çevrelerde ziyaretler gerçekleştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Organizasyonu düzenleyen Mahalle Muhtarı Hasan Belli’ye teşekkür eden Karapıçak, “Sabah namazı sonrasında simit ve çay ikramı eşliğinde, Cami imamlarımız ve mahalle halkı tarafından oluşan toplulukta, çalışmalar, talepler, sorunlar ve çözümlere yönelik istişarelerde bulunduk. Bu güzel organizasyonu tertipleyen başta Muhtarımız Hasan Belli Bey olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA