Kavuncu’dan, Tabipler Odasına Ziyaret « Çorum Gündemi

20 Nisan 2021 - 23:07

Kavuncu’dan, Tabipler Odasına Ziyaret

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu Çorum Tabipler Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kavuncu’dan, Tabipler Odasına Ziyaret
Son Güncelleme :

09 Ocak 2021 - 18:01

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu Çorum Tabipler Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Oda Başkan Dr. Mustafa Azak, Genel Sekreter Prof. Dr. Ayşegül Taylan Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Karhan Kanat hazır bulundu

Konu hakkında açıklama yapan Ak Parti Milletvekili Erol Kavuncu ”Çorum Tabip Odası ziyaretimizde Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile, kıymetli sağlık çalışanlarımızın yaşadığımız Covit 19 pandemi sürecindeki fedekarane hizmetleri, hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın çalışma koşulları, talep ve beklentileri konularında istişare ve değerlendirmelerde bulunduk” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dr. Mustafa Azak, ” Sayın Milletvekilimiz Erol Kavuncu ile çok samimi bir şekilde uzun süre görüştük. Yönetim Kurulumuzun çalışmaları, Covid-19 pandemi sürecinde hekimlerimizin durumu ve Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin eğitimi, asistan hekimlerimizin eğitimleri ve akademisyenler hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Talep ve beklentilerimizi ilettik. Sayın milletvekilimiz büyük bir dikkatle bizi dinledi ve gerekli notları aldı. Gösterdiği bu yakın ilgi için kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.