Çorum Gündemi

Saadet Partisi’nden Ensar’a Ziyaret

Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Yönetimi Ensar Vakfını ziyaret etti.

Saadet Partisi’nden Ensar’a Ziyaret
Bu haber 12 Ekim 2019 - 13:08 'de eklendi

Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Yönetimi Ensar Vakfını ziyaret etti.

Görüşme sırasında bir konuşma yapan Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz, “Milli Görüşün esası ümmet bilincine sahip olmaktan geçer, bizler inançlı insanlarız Allah cc. bizlere İslam Biriliğinin tesisi için mücadele etmemizi emretmektedir işte bu düsturla tüm vakıfları, dernekleri, siyasi partileri, cemaatleri ismi ne olursa olsun tüm kardeşlerimizi kucaklamak için yola çıktık, Bugün ki durağımızda Ensar Vakfımız olmuştur” dedi.

Başta Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Abdurrahman Çırak olmak üzere tüm Ensar Vakfı gönüllülerine kendilerini ağırladıkları için teşekkür eden Sakınmaz, “Biz Saadet Partisi olarak Barış Pınarı Harekatını sınırlarımızın güvenliği, halkımızın güvenliği ve geleceğimiz açısından canı gönülden destekliyor ordumuza başarılı bir şekilde en az zaiyatla ülkemize dönmeleri için dualar ediyoruz” diye konuştu.

Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Abdurrahman Çırak Saadet Partili heyete çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Çırak, “Bizim gayemiz ahlaki ve maneviyat prensiplerini benimseyen gençlerimize rehberlik etmekteyiz tüm öğrencilerimize ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz, kız öğrencilerimize yönelik çalışmalarımız var sosyal faaliyetler sohbet gibi konularda öğrencilerimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Artık insanlarımız vakıf, dernek ve cemaat çalışması deyince Fetö yüzünden bu tür çalışmalardan çekinir korkar oldular bu intibayı yıkmamız gerekiyor” diyen Çırak, “Saadet Partili heyetin bizleri ziyaret etmesi bizleri son derece memnun etmiştir başta Orhan Sakınmaz bey olmak üzere haziruna teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA