Çorum Gündemi

Ülkü Ocaklarından Gazetemize Ziyaret

Çorum’da yaptıkları çalışmalar ile dikkat çeken Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, gazetemizi ziyaret etti.

Ülkü Ocaklarından Gazetemize Ziyaret
Bu haber 25 Şubat 2020 - 16:55 'de eklendi

Çorum’da yaptıkları çalışmalar ile dikkat çeken Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, gazetemizi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Ülkü Ocakları Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Laçin, Üniversite Başkanı Kadir Göbül ve Sosyal medya Birim Başkanı Fatih Canpolat’ da hazır bulundu.

Ülkü Ocakları heyetini, Heri Haber ve Çorum Gündemi İnternet Haber Sitelerinin Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Külcü ile Çorum Vatan Gazetesi Sahibi Ömer Doğan ağırladı.

Yayın politikalarımızdan övgü ile bahseden Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, yeni büromuzun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Tosik, Ülkü Ocakları olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Ülkücülüğün yarım asırlık büyük bir hareket olduğuna değinen Tosik, ülkücülüğün membasının İslam ve Türk Milleti’nin değerleri olduğunu ifade etti.

Ülkü Ocaklarının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Mustafa Külcü, gençleri manevi değerlerine bağlı, zararlı ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağladıkları için Tosik’e teşekkür etti.

Çorum gündeminin değerlendirildiği ve sohbet ortamında geçen ziyaretten dolayı Külcü, Başkan Tosik ve yönetimine teşekkür etti.

Karşılıklı görüş alışverişiyle devam edilen görüşmenin sonunda Tosik, Ülkü Ocaklarını yayınları olan kitapları gazetemize hediye etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA