2.El Araçlarda Güvenin Adresi: Softaoğlu Otomotiv « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 18:42

2.El Araçlarda Güvenin Adresi: Softaoğlu Otomotiv

Çorum’da açıldığından bugüne müşterilerinin beğenisini kazanan ve her geçen gün büyümeye devam eden işletmeciliğini Murat Softa ve Oğlu Emre Softa’nın yaptığı Softaoğlu otomotiv yoluna emin adımlarla ilerliyor

2.El Araçlarda Güvenin Adresi: Softaoğlu Otomotiv
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 17:42

Çorum’da açıldığından bugüne müşterilerinin beğenisini kazanan ve her geçen gün büyümeye devam eden işletmeciliğini Murat Softa ve Oğlu Emre Softa’nın yaptığı Softaoğlu otomotiv yoluna emin adımlarla ilerliyor.

İkinci el araçların sorunsuz alınıp, satıldığı yer olan Softaoğlu Otomotiv Akkent Mahallesi Traktörcüler Sitesi ‘nde hizmet vermektedir.

Softaoğlu Otomotiv, disiplinli çalışma anlayışı ve farklı üslubuyla, otomobil satın almak isteyenlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Çorum’da ikinci el araç denince akla ilk gelen firmaların başında gelen Softaoğlu Otomotiv sahibi Murat Softa, firmalarını otomotiv sektöründe öncü kılan özelliklerin başında güven geldiğini ifade etti.
İkinci el araçlarda müşterilerinin güveneceği adres olmaya devam ettiklerine açıklayan Softaoğlu Otomotiv sahibi Murat Softa, daha kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerini işletmelerine beklediklerini söyledi.
Oğlu ve damadı ile birlikte sektörde başarılı işlere imza attıklarını belirten Softa, kalite, güven ve dürüstlük çizgisinden sapmadan hizmet verdiklerini kaydetti.

Otomobilleri değerinde ve sorunsuz olarak alıcıya ulaştırdıklarını ifade eden Softa, “Satıcı ile Alıcı arasında yine sorunsuz olarak köprü vazifesi görüyoruz.Tüm hemşehrilerimizi galerimize bekleriz” dedi.

Softaoğlu Otomotiv’in sahiplerinden Emre Softa firmalarını tanıtırken, “Firmamız kurulduğu tarihten bu güne Çorum’da ikinci el oto alım ve satımında güvenin ve kalitenin adresi olmuştur. Oto galerimizde her modelden, her kesime ve her bütçeye hitap edebilecek çeşitteki arabaları bulundurmaya gayret gösteriyoruz. İkinci el araçlarımızı seçerken de müşteri memnuniyetini gözeterek büyük bir titizlikle seçim yapmaktayız” diye konuştu.

Her bütçeye uygun araba isteyen müşterilerin Murat Softa 0 533 136 98 66 ve Emre Softa 0 505 051 90 63 nolu telefonlardan arabalar hakkında bilgi alabilirler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.