AHL Park AVM’de‘Baloncuk Yağmuru’ « Çorum Gündemi

16 Mayıs 2022 - 18:10

AHL Park AVM’de‘Baloncuk Yağmuru’

AHL Park Avm, geçtiğimiz hafta sonu büyüleyici bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

AHL Park AVM’de‘Baloncuk Yağmuru’
Son Güncelleme :

16 Kasım 2021 - 17:02

AHL Park Avm, geçtiğimiz hafta sonu büyüleyici bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.  Birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine sadece alışveriş değil eğlenme fırsatı da sunan AHL Park Avm’de çocuklar ve aileleri, tamamen ücretsiz bubble show gösteresiyle unutulmaz anlar yaşadı.

Yaşayan, hayatın içinden ve eğlenceli zamanlar yaşatan AHL Park Avm, küçük misafirleri için de birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her gün binlerce misafirine kapı açan ve alışverişten eğlenceye tüm ziyaretçilerin keyifle vakit geçirdiği AHL Park Avm, 14 Kasım’da da eğlenceli ve bir o kadar da büyüleyici bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Tamamen ücretsiz olan Bubble Show, 14 Kasım Pazar günü saat 13:00, 15:00 ve 17:00 saatlerinde üç seans olarak gerçekleşti. Etkinliğe çok sayıda aile çocuklarıyla birlikte katıldı. Çocukları içine alan dev baloncuklar, köpük partisi ve baloncuk yağmuruyla AHL Park Avm’nin minik ziyaretçileri eğlenceli bir etkinlik gerçekleşti. Bubble Perisi dev baloncuklar, köpük partisi ve ateş show hem çocukları hem de etkinliği izleyen aileleri büyüledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.