Akıncılar Derneği’nden CHP’li Belediyelere Tepki « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 17:51

Akıncılar Derneği’nden CHP’li Belediyelere Tepki

Akıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Necati Çağdaş, CHP belediyeleri tarafından sosyal medyada, eşcinselliği öven ve meşrulaştıran mesajlar yayınlanmaya başlanmasına sert tepki gösterdi.

Akıncılar Derneği’nden CHP’li Belediyelere Tepki
Son Güncelleme :

02 Temmuz 2019 - 9:08

Akıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Necati Çağdaş, CHP belediyeleri tarafından sosyal medyada, eşcinselliği öven ve meşrulaştıran mesajlar yayınlanmaya başlanmasına sert tepki gösterdi.

Akıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Necati Çağdaş, tek bir elden hazırlandığı ve planlı bir işaretle başlatıldığı fark edilen bu eylemler kabul edilemez olduğunu söyledi.

Eşcinsellik övgüsünün varoluş gerçekliği dışındaki sapkın yönelimlerin meşrulaştırılması demek olduğunu ifade eden Çağdaş,yaptığı yazılı açıklamasında;

“Dolayısıyla söz konusu paylaşımlar, neslin devamına, toplumun inanç ve değerlerine saldırmaktadır.. bu gibi gayri ahlaki düşünceleri topluma sevk etme ve bunun toplumun büyük bir bölümüne şirin ve sevecen göstertme çabaları bir kez daha bu tip zihniyetlerin ne kadar gayri ahlaki yapılardan olduklarının açık bir kanıtıdır. Kuran’ın mesajı bize lut kavminin, bu sebeplerle helak olduğunu söylemektedir .ALLAH ın gazabına uğramış bir kavmin adetlerini sahiplenen bu nankörler gurubu ne toplumun ahlaki ve manevi değerlerine saygı göstermekte ne de sözüm ona özgürlükleri adına, insanların sağlıklı ve ahlaklı bireyler olarak yetişmesine, gelişmesine ,yaşamasına, tahammül göstermektedirler bu ahlaksız topluluklara asla tahammül etmeyeceğiz istedikleri özgürlük değil, özgür insanlara karşı yapılmış bir hak ihlaldir , özgürlük gaspıdır. Ve bu asla kabul edilir bir durum değildir, bu sapık anlayışın özgürlüklerimiz üzerine bulaştırmak istedikleri bu pislikle sonuna kadar mücadele edeceğiz biz insanlar eşrefi mahlukat olarak yaratıldık yaratılmışların en şereflisi, biz bu şeref ve izzeti korumaya devam edeceğiz. Birde bu şeref ve izzetin kıymetini bilmeyen esfeli safilin aşağıların en aşağısı seviyesine gelmiş helak olan ahlaksız kavimlerin özentisini topluma bir virüs gibi yaymaya çalışan zihniyetler var, biz onlara açıkça söylüyoruz ki cehennemliksiniz ve yaşasın ,ALLAH ın haram kıldığı özentileri topluma yaymak isteyen hayasızlar için cehennem,Biz akıncı teşkilatlar olarak bunu bir kez daha kınıyor bu yaptığınız eylemlerin karşısında yer alacağımızı ve sizler gibi ahlak yoksunu grublarla sonuna kadar mücadele edeceğimizi, tarihi şeref ve izzetle dolu bu milletin evlatlarına bu virisü enjekte etme çabalarınıza dur diyeceğimizi deklare ediyoruz ” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.