Azime Çiftçi’den, Sungurlu Ziyaretleri « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 17:25

Azime Çiftçi’den, Sungurlu Ziyaretleri

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi eğitim kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Sungurlu İlçesi’ni ziyaret etti.

Azime Çiftçi’den, Sungurlu Ziyaretleri
Son Güncelleme :

18 Haziran 2019 - 10:12

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi eğitim kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Sungurlu İlçesi’ni ziyaret etti.

Azime Çiftçi Sungurlu İlçesi ziyaretine Boğazkale, Mecitözü, Alaca ve Sungurlu Kaymakam eşleri de eşlik etti.

Sungurlu İlçe ziyaretinde ilk olarak Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen serginin açılışına katılan Azime Çiftçi, yapılan çalışmaları tek tek inceleyerek, çalışmalar hakkında kursiyerler ve görevlilerden bilgi aldı.

Halk Eğitimi kursiyerlerinin el emeği göz nuru olarak ortaya çıkardıkları eserler için kutlayan Çiftçi, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen ‘’Okuma-Yazma Seferberliği’’ projesi kapsamında kursu başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.

Azime Çiftçi ilçe ziyaretinde, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti.
Ziyareti sırasında öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi ile bir araya gelerek, öğrencilerle yakından ilgilendi. Okulun genel durumu ve öğrencilerin eğitimleriyle ilgili okul yönetimi ve öğretmenlerden bilgi aldı.

İlçe ziyareti kapsamında şehit ailesini ziyaret den Çiftçi burada J.Asb.Kd.Çvş.Yavuz Selim Karaman’ın ailesi ile bir süre sohbet etti.
Azime Çiftçi Şehit Yavuz Karaman Hafızlık Orta Okulunu ziyaret ederek Sungurlu ilçesinden ayrıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.