![Barlık’tan Alkışlanacak Davranış](https://i0.wp.com/www.corumgundemi.net/wp-content/uploads/2020/02/86875450_10158064938327920_2364637701291900928_o.jpg?fit=1080%2C571&ssl=1)
Çorum’un medar-ı iftiharı işadamlarından Uğur Barlık, iktidar ve muhalefet temsilcilerini bir masada toplayarak, takdir edilecek bir davranışa imza attı.
Barlık, AK Parti, CHP ve MHP il ve merkez ilçe başkanlarına yönelik olarak bir davet organize etti.
Davete, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, CHP İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, MHP Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’nın Özel Kalem Müdürü Serdar Gökkaya ile Anitta Otel Müdürü Hasan Gökmen katıldı.
Davette siyasi parti yöneticileri ile işadamı Uğur Barlık, Çorum’a ilişkin konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.