ÇORİMDER’in Keşkek Günü 09 Haziran’da « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 12:35

ÇORİMDER’in Keşkek Günü 09 Haziran’da

Çorum İmam Hatipliler Derneği (ÇORİMDER), 12 yıldır geleneksel olarak düzenlediği keşkek gününü bu yıl 09 Haziran 2019 Pazar günü yapılacağını açıkladı.

ÇORİMDER’in Keşkek Günü 09 Haziran’da
Son Güncelleme :

31 Mayıs 2019 - 14:47

Çorum İmam Hatipliler Derneği (ÇORİMDER), 12 yıldır geleneksel olarak düzenlediği keşkek gününü bu yıl 09  Haziran 2019 Pazar günü yapılacağını açıkladı.

Çorum İmam Hatip okullarından mezun olan ve İmam hatip camiasına hizmet etmiş, aidiyet ve mensubiyet hisseden herkesin katılacağı Geleneksel buluşmaya tüm Çorum halkı davet edildi.

Yapılan açıklamada; “Prof Süleyman Uludağ, Prof Arif Ersoy, Prof Ahmet Lütfi kazancı, Prof Ali Bardakoğlu, Prof Bayraktar Bayraklı, Prof Alaaddin Karaca, Doç Asım Balcı,  AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın gibi bir çok siyasetçi, bürokrat, akademisyen ve eğitimci yetiştiren, 1953 te açılan Türkiyenin ilk kuşak imam hatiplerinden, bugünkü adı Şehit Erol Olçok olan Çorum İmam Hatip Lisesi bugüne kadar 22.000 den fazla mezun vermiştir. Bugün sayısı birden fazla olan okullarımızdan mezun olanları da kapsayacak, örneklik teşkil edecek ve hasret giderecek bu buluşmayı geleneksel olarak devam ettiriyoruz” denildi.

09 Haziran 2019 tarihinde Saat 10.00 da Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirileceği bildirilen, sosyal medyadan ve www.corimder.org adresinden geniş bilgi alınabilecek Geleneksel Keşkek Gününe tüm Çorum halkı davet edildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.