Çorum MHP İstişare Toplantısına Katıldı « Çorum Gündemi

19 Ekim 2021 - 17:54

Çorum MHP İstişare Toplantısına Katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi istişare toplantılarına devam ediyor.

Çorum MHP İstişare Toplantısına Katıldı
Son Güncelleme :

04 Ekim 2021 - 9:07

Milliyetçi Hareket Partisi istişare toplantılarına devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 sloganıyla ”Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” konularının ele alındığı Ankara Bölge İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

“Siyasette yeni dönem, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve stratejik hedefler” adıyla düzenlenen toplantıya Çorum teşkilatları olarak kalabalık bir katılım sağlandı.

MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı hakkında MHP İl Başkanı Agah Karapıçak açıklamalarda bulundu.

Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023
”Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” başlığı ile dokuz bölgede gerçekleştirilen toplantıların sonuncusu olan Ankara Bölge İstişare toplantısına katılım sağlayan İl ve İlçe Teşkilat Başkanlarına ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Başkanlarına İl Genel Meclisi Üyelerine ve Belediye Meclisi Üyelerine teşekkür eden Karapıçak, toplantıya katılmak üzere Bartın’dan yola çıkan parti heyetini taşıyan otobüsün sabah saatlerinde kaza yapması sonucunda iki dava arkadaşının vefat etmesi ve çok sayıda arkadaşlarının da yaralanmasının kendilerini derinden üzdüğünü belirtti.

Karapıçak, kazada hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve teşkilat üyesi Murat Sevilmiş’e Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar dileğinde bulundu.

Milliyetçi Hareketin İl, İlçe ve tüm teşkilatlarıyla bir ve beraber olarak 2023 hedefleri doğrultusunda ilerlediğini belirten Karapıçak, ‘Allah’ın izniyle bunu hiçbir şer odağı engelleyemeyecek, yerelde ve genelde kutlu yürüyüşümüzü durduramayacaklardır” dedi.

Cumhur İttifakının kararan kalpleriyle geleceği karartmaya çalışan şer odaklarına her durum ve her zenminde cevap vereceğinin altını çizen Karapıçak, “Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları, Genel Merkezimizin koordineleri, Ankara İl Teşkilatımızın ev sahipliğinde Çorum, Çankırı, Kastamonu, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Zonguldak, Kırıkkale, Bartın, Karabük Teşkilatlarının davetli olduğu bölge toplantımızın Partimiz ve Ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Karapıçak, “Sağ olsunlar var olsunlar. Rabb’im birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.