‘Çorum’da Fitne Çıkartılmasına Müsaade Etmeyiz’ « Çorum Gündemi

17 Ocak 2022 - 04:58

‘Çorum’da Fitne Çıkartılmasına Müsaade Etmeyiz’

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

‘Çorum’da Fitne Çıkartılmasına Müsaade Etmeyiz’
Son Güncelleme :

02 Eylül 2021 - 8:54

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette; Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Samsun İl Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ömer Baykut ve Başkan Yardımcısı Kenan Yıldırım hazır bulundu.

“DEVLETİMİZ ÇİFTÇİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEK”

Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliğinde yapılan üretimler hakkında bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konuşan Ahlatcı ; “Devletimiz çiftçimize ciddi ölçüde destek olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Çorum Ziraat Odamız, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimiz ve ilgili diğer Kurumlarla beraber çalışma ve projeleriyle çoğu illere örnek olmaktadır. Tarım ve Hayvancılıkla ilgili tüm kuruluşlarımız Köylerimize çiftçilerimize destek olmak için gayretle çalışmaktadır. Bizde kendilerine her daim gereken desteği vermekteyiz. Çiftçilerimizin ve özellikle Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızla kesintisiz diyalog içinde olmamızı sağlayan Muhtarlarımıza ve hassaten bu talepleri karşılama noktasında emeği geçen burada birlikte olduğumuz Başkanlarıma Teşekkür ediyorum” dedi.

MUHTARLAR BAŞ TACIMIZDIR”

“Köy ve Mahalle Muhtarlarımız bizim başımızın tacıdır” diyen Ahlatcı, “Çok önemli ve zorlu vazifeler ifa eden Cefakar Muhtarlarımızın en ufak sorunlarında dahi 24 saatin her anında yanlarında olmaya çalışan İl Teşkilatımız olarak, Çorumumuzda 759 Köyümüz ve Mahalle Muhtarlarımızla birlikte biz büyük bir ailenin ayrılmaz parçaları olduğumuzun bilinmesi gerekmektedir. Çorumumuzu yarınlarda çocuklarımızın çok daha güzel imkanlarda yaşayacağı bir İl haline getirmek için, köy köy, mahalle mahalle, Valiliğimiz , Özel İdaremiz , İl Genel Meclisimiz , Belediyelerimiz , Teşkilatlarımız ve Milletvekillerimizle beraber hiç durmaksızın çalışmaya devam etmekteyiz” diye konuştu.

“FİTNE YARATILMASINA MÜSAADE ETMEYİZ”

Çorum’un kavgadan ve fitneden çok acılar çektiğine işaret eden Ahlatcı, “Güzel Çorumumuzda rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin.  Derdimiz laf söz dedikodu ile kavga etmek değil, şehrimizdeki birlik beraberliğimizi daha sıkı hale getirmektir. Hangi saikle olursa olsun Memleketimizde fitne yaratılmasına, kardeşliğimize kastedilecek en ufak bir girişime müsaade etmemiz mümkün değildir. Dün olduğu gibi bugün ve her daim Başta tüm Ak Parti Teşkilatlarımız olmak üzere Milletvekillerimizin ve İl ve İlçe Başkanlıklarımızın gönlüde kapısı da tüm Vatandaşlarımıza açıktır.” “Bu vesileyle ; İlimizdeki tüm bu projelerin hazırlanmasında ve uygulanmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.