‘Damla Damla Büyüyoruz’ « Çorum Gündemi

31 Temmuz 2021 - 05:34

‘Damla Damla Büyüyoruz’

Deva Partisi Çorum İl Yönetimi, Sungurlu, Kargı, Osmancık, Mecitözü ve İskilip ilçelerine ziyaretler gerçekleştirerek, esnafın, halkın gündemini yerinde inceledi.

‘Damla Damla Büyüyoruz’
Son Güncelleme :

26 Mayıs 2021 - 9:49

Deva Partisi Çorum İl Yönetimi,  Sungurlu, Kargı, Osmancık, Mecitözü ve İskilip ilçelerine ziyaretler gerçekleştirerek, esnafın, halkın gündemini yerinde inceledi.

26 Haziran 2020 tarihinde Çorum ili teşkilatlanma görevini  Genel Başkan Ali Babacan’dan alan Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu ve kurucu heyeti 3,5 ay gibi kısa bir sürede 7 ilçe yönetimini kurmuş,  04 Ekim 2020 tarihinde Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımı ile Deva Partisinin Türkiye’deki ilk kongresini gerçekleştirmişti.

Kongre sonrası çalışma planı yapan Deva Partisi Çorum İl Teşkilatı, öncelikli olarak İl merkezli ve kurulmuş ilçelerde çalışmalarına ağırlık vermiş,  01 Nisan 2021 tarihinden itibaren ise kalan 7 ilçe içinde teşkilatlanma çalışmalarına start vermişti.

Ancak pandemi ve buna bağlı kapanmalar (kısıtlamalar), görevlendirmenin birinci yılında yani Haziran sonunda tüm ilçe teşkilatlanma planlamasında  aksamalara neden olmuştur.

17 Mayıs 2021 tarihinde kapanma (kısıtlama) bitmesi ile Deva Partisi Çorum il Teşkilatı, Sungurlu, Kargı, Osmancık, Mecitözü ve İskilip ilçelerinde, esnaf ve halk ile buluşmuş ilçelerin sorunlarını yerinde incelemiştir.  Ayrıca Sungurlu, Kargı, Mecitözü ve İskilip ilçelerinde teşkilatlanma çalışmalarına başlamıştır.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Deva Partisi İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, “En kısa sürede kalan ilçelerimizde de çalışmalarımızı yapıp/tamamlayıp , Ak Partinin yıkım ve enkazını kaldıracak, ülkemizi  güzel yarınlara taşıyacak teşkilatlanmamızı tamamlayacağız” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.