Eğlenceli Anlar AHL Park AVM’de Çocukları Bekliyor « Çorum Gündemi

16 Mayıs 2022 - 17:58

Eğlenceli Anlar AHL Park AVM’de Çocukları Bekliyor

Çocuklar kasım ayında da AHL Park Avm’de güzel vakit geçirecek.

Eğlenceli Anlar AHL Park AVM’de Çocukları Bekliyor
Son Güncelleme :

12 Kasım 2021 - 13:51

Çocuklar kasım ayında da AHL Park Avm’de güzel vakit geçirecek. Ziyaretçilerine sadece alışveriş değil eğlenme fırsatı da sunan AHL Park Avm’de çocuklar, tamamen ücretsiz olan yumurta boyama atölyesi ve bubble show ile eğlenceli anlar yaşayacak.

AHL Park Avm, yaşayan, hayatın içinden ve eğlenceli zamanlar yaratmaya devam ederken küçük misafirlerini de unutmuyor. Her gün binlerce misafirine kapı açan ve alışverişten eğlenceye tüm ziyaretçilerin keyifle vakit geçirdiği AHL Park Avm, 13-14 Kasım tarihlerinde de eğlenceli ve unutulmaz aktivitelerle çocuklara keyifli ve neşeli saatler yaşatacak.

Yumurtaları boyayıp balonlarla dans edecekler

13 Kasım Cumartesi günü 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde üç seans olarak gerçekleştirilecek olan Yumurta Boyama Atölyesi’nde çocuklar, strafor köpükten yapılan yumurtayı, boya ve fırça yardımıyla hayal güçlerine göre boyayacak ve hatıra kalsın diye de evlerine götürebilecek.

Bubble Perisi-Bubble Show ise 14 Kasım Pazar günü 13:00, 15:00, 17:00 saatlerinde üç seans olarak yapılacak. Gittikçe büyüyen, birbirinden farklı aparatlarla çocukları içine alan dev baloncuklar ile köpük partisi ve baloncuk yağmuruyla AHL Park Avm’nin minik ziyaretçileri için eğlenceli bir gösteri gerçekleşecek.

Etkinliklerin tamamı ücretsiz olacak.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.