Eti Pide Açıldı « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 14:16

Eti Pide Açıldı

Eti Pide ve Unlu Mamülleri, gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. 

Eti Pide Açıldı
Son Güncelleme :

20 Haziran 2019 - 16:36

Eti Pide ve Unlu Mamülleri, gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı.   

Çorum halkının yakından tanıdığı isimlerden Dede Hüseyin Aydoğdu ve oğlu Erkan Aydoğdu; Eti Ekmek Unlu Mamülleri’nin ilk şubesini açtı.

Eti Pide ve Unlu Mamülleri, Yavruturna Mahallesi Mürsel Sokak No:19/A adresinde dün düzenlenen törenle Çorumlulara hizmet vermeye başladı.   Törene, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, CHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Yıldız Bek ile davetliler katıldı.

Törende açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu.   

Ekmek, simit, poğaça ve tüm pide çeşitlerinin üretildiği firma hakkında bilgiler veren Erkan Aydoğdu, “Çorum’da ilklerin öncüsüyüz ve yenilikçiyiz. Yarım asırı aşkın tecrübemiz ve alanında deneyimli personelimizle kalite ve hijyeni daima ön planda tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için lezzetli, doğal ve taze ürünler üretiyoruz. Çorum’da ilk otomatik roll hattını kurduk. Ekmek pişirmede robotik sisteme geçtik. Açılışını gerçekleştirdiğimiz ilk şubemizde; roll ekmek, tam buğday ekmeği, Trabzon ekmeği, çavdar ekmeği, tuzsuz ekmek, simit, poğaça, bazlama, gobit, lavaş, saç ekmeği, katmer, yanıç ve gözleme çeşitlerimizle Çorum halkının hizmetine hazırız” dedi. 

 Düğün, nişan, mevlit ve tüm özel günler için sipariş de aldıklarını ifade eden Aydoğdu; “Tüm ekmek ve unlu mamüllerimizin siparişi için 0532 623 11 29 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz” ifadelerini kullandı. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.