İHH Kadın Kolları Gönüllü Buluşması Düzenledi « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 07:37

İHH Kadın Kolları Gönüllü Buluşması Düzenledi

Çorum İHH Kadın Kolları, Çorum İHH Ofisi Mavi Marmara Konferans Salonunda 24 Eylül Cuma Günü, Saat 14.00’te, halka açık olarak kadın gönüllüleri ile buluştu.

İHH Kadın Kolları Gönüllü Buluşması Düzenledi
Son Güncelleme :

28 Eylül 2021 - 11:27

Çorum İHH Kadın Kolları, Çorum İHH Ofisi Mavi Marmara Konferans Salonunda 24 Eylül Cuma Günü, Saat 14.00’te, halka açık olarak kadın gönüllüleri ile buluştu. Gönüllü Buluşması’nda İHH Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Taşçı konuşmacı olarak yer aldı.

Program Kur’an tilavetiyle başladı ve daha sonra Çorum İHH’nın 2021 yılı faaliyetlerini gösteren sinevizyon gösterimi ile devam etti.

Programın açılış konuşmasını Çorum İHH Kadın Kolları Başkanı Merve Taşkaya yaptı. Taşkaya yaptığı konuşmada Çorum İHH’nın faaliyetleri ve yapacakları hakkında bilgiler verdi. Özellikle mazlum coğrafyalarda yaşanan zulümlere dikkat çekti.

“İyilikte Öncü Olun”

Araştırmacı Yazar, İHH Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Müzeyyen TAŞÇI verdiği konferansta, Bosna Savaşı’ndan bu yana İHH’nın kuruluş sürecini anlattı. İHH’nın öncü olduğu projelerden bahsetti. Konuşmasında “İyilikte öncü olun ki bu sizin için sadaka-i câriye olsun.” dedi.

Filistin’den Moro’ya kadar Ümmet Coğrafyalarında yaşanan zulüm ve sıkıntılara değindi, ümmet bilincini vurguladı.

Suriye’de yaşanan drama da dikkat çeken Taşcı Çorum İHH’ya ve Çorum Halkına İHH’ya vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Program sonrası Ayşe Müzeyyen TAŞÇI gönüllülerle bir araya gelerek hasbıhal etti.

İHH Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Taşçı Çorum İHH Kadın Kolları Ekibi İle İstişare Toplantısı Yaptı.

24 Eylül Cuma günü 10.00 da Çorum İHH Kadın Kolları Çorum İHH Ofisi Furkan Doğan Okuma Salonunda İstişare ve Planlama toplantısı yaptı. Toplantıya İHH Kadın Kolları Genel Başkanı, Bölge Koordinatörleri, Çorum İHH Kadın Kolları Başkanı Merve Taşkaya ve ekibi katıldı.

Teşkilat çalışmasının gözden geçirildiği toplantıda Çorum İHH Kadın Kollarının çalışmaları konuşuldu.

İHH Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Taşçı, Çorum İHH Başkanı Selim Özkabakçı’yı ziyaret etti.

İHH Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Müzeyyen Taşcı Hanımefendi Çalışma Arkadaşları İle Birlikte, Çorum İHH Başkanı Selim Özkabakçı’yı Çorum İHH Ofisinde ziyaret etti.

Ziyarette İHH Genel Çalışmaları ve Çorum Çalışmaları Görüşüldü.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.