Karapıçak, “Çorum Sanayicilerimizin Yanındayız” « Çorum Gündemi

25 Temmuz 2021 - 02:47

Karapıçak, “Çorum Sanayicilerimizin Yanındayız”

Pandemi sürecinde kapalı olan iş yerlerinin normalleşme sürecinde açılması nedeniyle MHP İl teşkilatları esnafa moral ziyaretinde bulundu.

Karapıçak, “Çorum Sanayicilerimizin Yanındayız”
Son Güncelleme :

24 Haziran 2021 - 16:36

Pandemi sürecinde kapalı olan iş yerlerinin normalleşme sürecinde açılması nedeniyle MHP İl teşkilatları esnafa moral ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak ve Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ve yönetim kurulu üyeleri esnafları ziyaret ederek hayırlı, bereketli, bol kazançlı işler dilendiğinde bulundular.

Çorum’un en aktif siyasetçilerin başında gelen ve bitmek bilmeyen enerjisini ziyaretlerle perçinleyen MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak son olarak sanayi esnafını tek tek gezerek sorunlarını dinledi.

Sanayi esnaflarıyla sıcak temas kurmaya devam edeceklerinin altını çizen Karapıçak, vatandaşların sorunlarına hızlı çözümler üretmek için üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getireceklerini ifade etti.

Ziyaretleri sırasında sanayi esnafının yoğun ilgisiyle karşılanan Karapıçak memnuniyetini dile getirerek “Bizler şehrimizin gelişmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Esnafımızın yanında olduğumuzu ve her zaman parti kapısının bütün vatandaşlarımıza açık olduğunu belirtmek istiyorum. Esnafımızın şikâyet ve isteklerini gerekli mercilere ileterek çözümün takipçisi olacağız” diye konuştu.

Pandemiden dolayı 2020-2021 yılının Türkiye ve Çorum açısından zor geçtiğini ve  gelecek adına ümitlerin korunması gerektiğine vurgulayan Demir, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak şehrin gelişimi ve kalkınması için her zaman Çorum sanayicilerin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Sanayide üretimin devam etmesi için gerekli tüm desteği esnafımıza vermeye hazırız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.