Karapıçak, “Vatandaşın, Devlete Güveni Tam” « Çorum Gündemi

19 Mayıs 2022 - 20:53

Karapıçak, “Vatandaşın, Devlete Güveni Tam”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Teşkilatı ilçe istişare toplantılarına devam ediyor.

Karapıçak, “Vatandaşın, Devlete Güveni Tam”
Son Güncelleme :

30 Kasım 2021 - 16:41

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Teşkilatı ilçe istişare toplantılarına devam ediyor.

Mecitözü İlçe ziyareti sırasında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak’a, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, Mecitözü İlçe Başkanı Hüseyin Güneş, MHP Alaca İlçe Başkanı Şerafettin Ercoşkun ve çok sayıda partili eşlik etti.

MHP İl Başkanı Agah Karapıçak başkanlığındaki heyet Mecitözü ziyaretine ilk olarak 14. asırda yaşamış Anadolu Velilerinden Elvan Çelebi Hazretlerinin türbesine ziyaret ederek başladı.

Vatanın birliği ve beraberliği için dua eden MHP heyeti, ayrıca bu toprakların yurt yapılmasında emeği olan herkes için dua etti.

Daha sonra Mecitözü Halk Eğitim Merkezine ziyaret eden Karapıçak ve MHP heyeti, çalışmalar hakkında bilgiler alarak, el emeği göz nuru ürünleri incelediler.

“HALK EĞİTİM MERKEZİ DAHA ÇOK DESTEKLENMELİ!”

Halk Eğitim Merkezi ziyareti sırasında konuşan Karapıçak, “Kişisel, sosyal ve kültürel gelişimleri yanısıra bireylerin ekonomik manada da kazanımlar elde ederek, toplumun kalkınması noktasında olumlu katkılar sağlayan Halk Eğitim Merkezlerimizin daha uygun ortamlarda, daha fazla desteklenmesi düşünüyoruz” dedi.

İlçe Caddesi’nde hizmet veren esnafları tek tek işyerlerinde ziyaret eden Karapıçak, esnafların işlerinin durumları ile ilgili bilgi alıp, sohbet etti.

Esnafa “hayırlı işler” temennisinde bulunan Karapıçak, sokak sokak gezerek vatandaşlarla sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Esnaf ziyaretleri sırasında yol boyunca karşılaştığı vatandaşların yoğun ilgine mazhar olan Karapıçak, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletti.

 “VATANDAŞIN DEVLETE GÜVENİ TAM”

Vatandaşın yüzlerinde devlete olan güveni gördüklerini ifade eden Karapıçak, “Aziz Milletimizin Devletine olan güvenini yüzlerinde görmek, sözlerinde işitmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Rabb’im Vatanımız, Milletimizin birlik ve dirliğine zeval vermesin” dedi.

“VATANDAŞ ZİLLET İTTİFAKINA TOKATI VURACAKTIR”

Daha sonra Mecitözü İlçesi’nde kurulan pazar yerine geçen Karapıçak ve MHP Heyeti, pazarcı esnafına hayırlı işler dileyerek,  vatandaşlarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Türk Milletinin, günü geldiğinde zillet ittifakına hak ettiği tokatı indireceğine inandığını kaydeden Karapıçak, “Yılmadan, yorulmadan Hakk için, halkımızla iç içe olacağız. Bu Millet biziz, bu Devlet biziz, bu vatan biziz, İstikbalin mimarı da bizler olacağız” diye konuştu.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Karapıçak, daha sonra İlçe teşkilatını ziyaret ederek burada muhtar, gaziler ve partililerle bir toplantı gerçekleştirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.