Küppeli Aksesuar AHL Park’ta Açıldı « Çorum Gündemi

31 Temmuz 2021 - 06:41

Küppeli Aksesuar AHL Park’ta Açıldı

Çorum ve çevre bölgelerden binlerce ziyaretçi ağırlayan AHL PARK AVM, müşteri portföyünü her geçen gün artırıyor.

Küppeli Aksesuar AHL Park’ta Açıldı
Son Güncelleme :

01 Haziran 2021 - 11:58

Çorum ve çevre bölgelerden binlerce ziyaretçi ağırlayan AHL PARK AVM, müşteri portföyünü her geçen gün artırıyor.

Ziyaretçileri için çeşitli ulusal ve uluslararası markaları çatısı altında toplayan AHL PARK AVM ’ye bir yeni mağaza daha katıldı. Küppeli Accesories, AHL PARK AVM içerisinde zemin katta ziyaretçilerini ağırlıyor.

Faaliyete geçtiği günden bu yana ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği AHL PARK AVM, bünyesine yeni markaları katmaya devam ediyor. Eğlence ve Yaşam Merkezi olarak ziyaretçilerine kapsamlı bir deneyim sunan AHL PARK, yeni mağazalarla müşterilerine eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı sürdürüyor. Birbirinden kaliteli ve trend tasarımlarıyla dikkat çeken Küppeli, AHL PARK AVM içerisinde zemin katta bulunan mağazasıyla ziyaretçilerini bekliyor.

İyi görünmek isteyen, modayı takip eden her kesime hitap eden marka; bijuteri kolye, küpe, yüzük, bileklik, piercing, hızma, toka, saat, gözlük, çanta, cüzdan, kartlık gibi ürün gruplarıyla hizmet veriyor. A’dan Z’ye tüm ürün malzemelerini kendi üretim tesisinde üreten Küppeli Accesories, ürünlerini 3D özel yerli üretim ve el işçiliğiyle üretirken, tamamen yerli ve patentli tasarımlara sahip.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.