Memur-Sen’de Müftüye Ziyaret « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 12:57

Memur-Sen’de Müftüye Ziyaret

Çorum Memur-Sen’e bağlı Sendika Başkanları Müftü Muharrem Biçer’e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen’de Müftüye Ziyaret
Son Güncelleme :

17 Haziran 2019 - 11:40

Çorum Memur-Sen’e bağlı Sendika Başkanları Müftü Muharrem Biçer’e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı, Diyanet-Sen Çorum Şube Başkanı Ali Yıldız, Toç Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem- Bir-Sen Şube Başkanı Burhan Şahin, Enerji Bir-Sen İl Temsilcisi İsmail Temur, Bayındır Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Bayrak, Kültür Memur-Sen İl Temsilcisi Mehmet Bayrak, Emekli Memur-Sen İl Temsilcisi Orhan Uyanık’la birlikte İl Genel Meclis Başkanı, il müftüsü ve İl Kültür ve Turizm Müdürü ziyaret edildi.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Saatcı,” Memur-Sen Çorum İl temsilciliği olarak yöneticilerimize görevlerinin kendileri, çalışanları ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Makamlar Sayın cumhurbaşkanımızın makamı da olmak üzere hizmet etme makamlarına dönüştürülmüş, halka hizmet hakka hizmet kabul edilmiş böylece Türkiye’ye bu bağlamda çağ atlatılmıştır. Ülkemize, vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların barış ve huzuru, refahı, sağlığı, mutluluğu, birlikteliği için çalışmak, emek vermek onların hayır duasını alabilmek en büyük mutluluk ve makam olsa gerek. Bu nedenle bizlerde Sivil toplum kurum ve kuruluşları olarak başta kamu çalışanlarının hak ve hukukları için, sonrada şehrimiz, ülkemiz ve halkımız için gece gündüz çalışmak zorundayız. Şehrimize ve vatandaşlarımıza yapılacak her güzel adımda sayın valimizin yanında yer alacağımızın ve bütün imkânlarımızla destek olacağımızın bilinmesini istiyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Yöneticiler de, ”Memur-sen İl temsilciliği yetkililerine ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.