![Meral Akşener, Sungurlu’ya Geliyor](https://i0.wp.com/www.corumgundemi.net/wp-content/uploads/2019/11/meral_aksener_sungurluya_geliyor_h12232_cf13b-1.jpg?fit=706%2C431&ssl=1)
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yarın Sungurlu’ya geliyor.
İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan edindiğimiz bilgilere göre, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 7 Kasım Perşembe günü saat 14.00’de Sungurlu’ya geleceği öğrenildi.
Akşener’in Sungurlu ziyaretinde geçtiğimiz aylarda By-pas ameliyatı olan Belediye Bakanı Abdulkadir Şahiner’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunacağı ayrıca İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan da üye kampanyası ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağı bildirildi.