MHP İl Kongresi Pazar Günü « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 19:23

MHP İl Kongresi Pazar Günü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, 13. Olağan İl Kongresinin Pazar günü yapılacağını söyledi.

MHP İl Kongresi Pazar Günü
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 13:03

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, 13. Olağan İl Kongresinin Pazar günü yapılacağını söyledi.

Yapacakları kongrenin birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olması dileğinde bulunan Karapıçak konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi;

“Değerli dava arkadaşlarım, Kıymetli hemşehrilerim…
Türk Dünyasının Bilge Lideri Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in takdir ve tensipleri, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Bey’in talimatları ile #İstiklaliçinbirlikİstikbaliçindirlik, # KazananTürkiyeolacak sloganıyla başlatılan Milliyetçi Hareket Partisi 13.Olağan Kongre sürecine giden yolda 25 Ekim 2020 tarihinde ( Kapalı Atatürk Spor Salonun ) Çorum İl Kongremiz gerçekleştirilecektir.

Genel Merkezinin talimatlarıyla kongre mahalline sadece hazirun listesinde isimleri olan arkadaşlarımız girecek, COVİD-19 tedbirleri kapsamında salonlarımıza seyirci alınamayacaktır. Dava arkadaşlarımızın anlayışına sığınıyoruz. Liderimizin ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda bütün Ülküdaşlarımızı, Partimize gönül veren bütün Vatandaşlarımızı bir ve beraber olmaya davet ediyoruz.

Birlik beraberliğimizin pekişmesine vesile olması dileğiyle, Kongremizin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Milliyetçi Ülkücü Camiamıza ve bütün hemşehrilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum” ifadelerinin kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.