Milli Savunma Bakanı Çorum’a Gelecek « Çorum Gündemi

22 Mayıs 2022 - 23:03

Milli Savunma Bakanı Çorum’a Gelecek

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milli Savuma Bakanı Hulusi Akar’ın önümüzdeki ay Çorum’a geleceğini açıkladı.

Milli Savunma Bakanı Çorum’a Gelecek
Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 8:19

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Milli Savuma Bakanı Hulusi Akar’ın önümüzdeki ay Çorum’a geleceğini açıkladı.

Eski devlet hastanesinin yıkımı ile ilgili düzenlenen basın açıklaması sırasında konuşan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Milli Savunma Bakanımız ile yaptığımız görüşmede kendisini Çorum’a davet ettik ve geleceğini ifade etti.

Bakanımızı Çorum’da ağırlayacağız. Acemi Birliği ile ilgili ayrılan alanda kendisi heyetiyle birlikte bizzat incelemelerde bulunacak. Artı Çorum’un savunma sanayisi ile ilgili olarak burada geniş katılımlı bir toplantı düzenlenecek. Bu toplantıda da savunma sanayisine Çorum’un katkılarının ne olabileceğini de burada beraber değerlendirelim dedi. Bu anlamda Milli Savunma Bakanımızı meclis açıldıktan sonra Çorum’da ağırlayacağız” dedi.

Polis Moral Eğitim Merkezini kazandırdık! Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı açıklamalarının devamında, “Biz bu arada hiçbir zaman boş durmuyoruz. Çorum’a bölgede hiç olmayan Polis Moral Eğitim Merkezini de kazandırdık. Bölgenin en büyük tesislerinden birisi olacak. Polisimize hizmet edecek. Aynı zamanda vatandaşımıza da hizmet edecek. Bir polis evi gibi olmayan 70 dönüm arazi üzerine Samsun yolunda çok kıymetli bir tesisi de Çorum’a kazandıracağız. Ve yine yapmış olduğumuz görüşmelerde Çorumumuzun şuanda ihtiyacını karşılayamaz hale gelen adalet sarayımızı da yanına yaptıracağız. Dolayısıyla Çorum halkı şundan emin olsun vekillerimiz, il başkanlığımız işinin üzerinde! Vatandaşlarımızdan gelen taleplerin tamamını karşılamaya yönelik olarak önemli çalışmalarıda birlikte yürütüyoruz” ifadelerini dile getirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.