![Oğuzlar’ın Dört Bir Yanında Yol Çalışmaları Yapılmakta](https://i0.wp.com/www.corumgundemi.net/wp-content/uploads/2022/11/IMG-20221111-WA0062.jpg?fit=750%2C381&ssl=1)
Oğuzlar’da yağışlardan, alt yapı çalışmalarından bozulan yollarda Oğuzlar Belediyesi ekipleri tarafından çalışma yapılmakta.
Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım; “İlçemizin dört bir yanında belediye personellerimiz tarafından yol düzenleme çalışmaları yapılmakta; Asarçayı Mahallesi Yolu – Hastane Yolu, Birtatlı Mahallesi Mama Yolu -Canbaba İlkokulu yolunda asfalt yama çalışması yapılmaktadır.Tüm personellerimize çalışmalarında kolaylıklar dileriz. Oğuzlar için durmak yok yola devam.” dedi