‘Osmancıklılar Cumhur İttifakına Sahip Çıkın!’ « Çorum Gündemi

22 Mayıs 2022 - 23:48

‘Osmancıklılar Cumhur İttifakına Sahip Çıkın!’

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Osmancıklılara seslenerek, Cumhur İttifakına sahip çıkmalarını istedi.

‘Osmancıklılar Cumhur İttifakına Sahip Çıkın!’
Son Güncelleme :

12 Eylül 2021 - 9:09

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Osmancıklılara seslenerek, Cumhur İttifakına sahip çıkmalarını istedi.

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın adının verildiği parkın açılışında konuşan MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin selamını ileterek konuşmasına başladı.

Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın artık tüm Türkiye ve dünyada bilinen bir öğretmen olduğunu söyleyen Halil Öztürk, kendisinin Türk milletin gönlünde her zaman yer alacağını kaydetti.

Türkiye’nin 3 tarafı denizle, 4 tarafı ise hainlerle çevrili bir ülke olduğunu ifade eden Milletvekili Öztürk, Türkiye ne zaman büyümeye ve yükselmeye başlasa hainlerin hemen harekete geçtiğini, Türk milletinin iradesini ortadan kaldırmaya ve diz çöktürmeye çalıştığını vurguladı.

Öztürk, “Düşman düşmanlığını yapmaktan hiç vazgeçmiyor. Ancak Türk milleti en son 15 Temmuz hain FETÖ darbesinde de göstermiştir ki, ne zaman devletimiz tehlike yaşadı, o zaman bir ve beraber olarak devletini koruyup kollamak için mücadeleden geri kalmıyor” dedi.

15 Temmuz’dan sonra kurulan Cumhur İttifakı ile hainlere karşı mücadele kararlılığının her ortamda ve platformda devam ettiğini belirten Öztürk, “bunların amacı Cumhur ittifakının dağılması, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye diz çöktürmek değil, asil amaç Ortadoğu ve Balkanlar’da arzu ettikleri düzeni hayata geçirme mücadelesidir. Bugün ülkenin başında milli bir irade ortaya koyan Recep Tayyip Erdoğan ve o iradeye kayıtsız şartsız destek veren Devlet Bahçeli gibi bir lider olmasa Türkiye’ye bu kadar saldırı olmaz. Mesele Türk devletine ve milletine diz çöktürme meselesidir. O bakımdan siz Osmancıklılardan geçmişte olduğu gibi Cumhur İttifakına geniş bir şekilde destek vermenizi arzu ediyorum” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.