Sakarya’da “Çorumlular” Buluştu « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 01:06

Sakarya’da “Çorumlular” Buluştu

Sakarya’da ikamet eden ve çeşitli kamu kurumlarında görev yapan Çorumlu Bürokratlar bir araya geldi.

Sakarya’da “Çorumlular” Buluştu
Son Güncelleme :

11 Kasım 2020 - 8:22

Sakarya’da ikamet eden ve çeşitli kamu kurumlarında görev yapan Çorumlu Bürokratlar bir araya geldi.

Hemşehri buluşmasına, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya Toyota Hastanesi Genel Cerrah Doktoru Suat Sancaktar, Türkiye Taekwondo Milli Takım Teknik Direktörü Ümit Al, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Yusuf Özenç katıldı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un makamında gerçekleştirilen buluşmada hasbihal edip, memleket hasretini giderdiler.

Kendileri için çok anlamlı bir gün geçirdiklerini belirten Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Çorum’da yaşadıkları anıları anlatarak, memleket hasreti giderdiklerini söyledi.

Bir araya gelmekten son derece mutlu olduklarını ifade eden Özsoy, Sancaktar, Al ve Özenç, Çorumlular olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaları gerektiğine vurgu yaptılar.

Çorumlular olarak tanışmak, yardımlaşmak ve hemşehricilik duydularını pekiştirmek için bu buluşmayı gerçekleştirdiklerini açıklayan Özsoy, “Hem çalışma hayatının hemde gurbette yaşamanın dodurduğu problemleri aşılması anlamında Çorumlular olarak birbirimize destek olmak için bu tur buluşmalar son derece yararlı olacağını düşündüğüm için bu buluşmayı gerçekleştirmiş olduk” dedi.

Sakarya Toyota Hastanesi Genel Cerrah Doktoru Suat Sancaktar, Türkiye Taekwondo Milli Takım Teknik Direktörü Ümit Al, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Yusuf Özenç buluşmayı gerçekleştiren Özsoy’a teşekkür ederek, bu buluşmaların daha sık yapılması dileğinde bulundular.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, buluşma sonunda günün anısı adına misafirlerine birer tablo hediye etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.