TEMAD’ da, Karabıyık Güven Tazeledi « Çorum Gündemi

25 Temmuz 2021 - 02:33

TEMAD’ da, Karabıyık Güven Tazeledi

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çorum Şubesi’nin 2021 yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı.

TEMAD’ da, Karabıyık Güven Tazeledi
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 10:52

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Çorum Şubesi’nin 2021 yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Dernek binasında yapılan seçim sonucunda Ömer Ertan Karabıyık genel kurula katılan tüm üyelerin oyunu alarak güven tazeledi.

Seçimden sonra, Genel Başkan Hamza Dürgen Başkanlığındaki TEMAD Heyeti Çorum İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Genel Başkan İl Başkanlığında ve Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ziyaretinde, şube yönetim kurulu üyeleri ve üyelerine hitap ederek soruları yanıtladı. Misafirperverliğinden dolayı Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Galip Deniz’e teşekkür etti.

2017-2021 döneminde Çorum Şube Yönetim Kurulunda görev yapan Şube Başkanı Ömer Ertan Karabıyık’a, TEMAD şildi ve teşekkür belgesi, Başkan Yardımcıları Nurettin Çevik, Hasan Söğüt, Sekreter Hasan Kaba, Muhasip Mustafa Çerkeşli, Yönetim Kurulu üyeleri Abdulkadir Büyük ve Metin Temur’a TEMAD’a yapmış oldukları katkı ve hizmetleri için Genel Başkan tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Genel Kuruldan sonra Çorum Şehitliği ve Çorum 15 Temmuz Şehitler müzesi ziyaret edilerek saygı ve minnet borcu olunan tüm şehitler için dualar edildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.