Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu’nda Kızılay Etkinliği « Çorum Gündemi

3 Aralık 2021 - 15:57

Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu’nda Kızılay Etkinliği

Çorum Merkez Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu Kızılay Kulübünün hazırladığı, Kızılay Haftası Etkinlikleri yapıldı.

Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu’nda Kızılay Etkinliği
Son Güncelleme :

15 Kasım 2021 - 12:52

Çorum Merkez Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu Kızılay Kulübünün hazırladığı, Kızılay Haftası Etkinlikleri yapıldı. Kızılay yetkilileri, okul personeli ve Velileri ile Kızılay ‘ın faaliyetleri ve Kan Bağışının önemi hakkında konferans ve Kan Bağışı faaliyeti düzenlendi.

Okul Müdürü Zeki Akgöz; ” Ülkemizin geçirmekte olduğu zor günlerde bizler de velilerimiz ile birlikte ülkemize en iyi katkıyı vermeye çalışıyoruz. Kış aylarının yaklaşması ve salgın hastalıkla mücadelenin sürdüğü bu günlerde kan bağışının önemini biliyoruz, bu konuda velilerimizin de isteği ve yoğun katılımları ile kan bağışı programı düzenledik. İnşallah seneye de daha yüksek katılımlar ile tekrar düzenlemeyi planlıyoruz” dedi.

Kızılay Kulübü Rehber Öğretmeni Ramazan Tekin; “Öğrencilerimize Kızılay’ı tanıtmak ve Kızılay ‘a maddi manevi destek sağlayan bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Bunun için Velilerimiz ile beraber Kızılay’ın Kan Bağışına katıldık. Öğrencilerimize de eğitici öğretici güzel bir etkinlik oldu. Tüm Kızılay çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.