Vargeloğlu, İl Başkanları Toplantısına Katıldı « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 00:39

Vargeloğlu, İl Başkanları Toplantısına Katıldı

Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu’nun da katıldığı il başkanları toplantısını Ankara Bilkent otelde gerçekleştirdi.

Vargeloğlu, İl Başkanları Toplantısına Katıldı
Son Güncelleme :

09 Eylül 2021 - 7:38

Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu’nun da katıldığı il başkanları toplantısını Ankara Bilkent otelde gerçekleştirdi.

Genel Başkan Ali Babacan’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı hakkında Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu bilgilendirme yaptı;

enel Başkanları Ali Babacan’ın konuşmalarına değinen Vargeloğlu Babacan’ın şu sözlerini aktardı;  ” Toplumsal kesimlerin arasına çekilmiş duvarları indirmek için geliyoruz. Büyük ortak (Ak Parti) seçim bildirgesine belli ki bizim başarılarımızı yazacak, görünen o ki, ortağı MHP nin  20 banka batırmış olmasını dikkate almayacak, Ak Parti, başarının esas mimarlarını gizleyerek sadece kendinizi kandırır, başarı bizimdir. Yankı odalarında sadece kendi mahallesini duyanlara diğerlerini duyurmak için yola çıktık, bir toplumsal kesimin, bir başka kesim üzerinde tahakküm uygulamasına karşıyız, ezen-ezilen döngüsünü bitireceğiz, Nasıl ki bugün haksızlığı eleştiriyorsak, yarın da haksızlığı engelleyeceğiz, bitireceğiz, Kamu kaynaklarını kendilerine bağlayanlara izin vermeyeceğiz, 18 ayrı yerden huzur hakkı adı altında maaş alıp vatandaşın huzurunu çalanlara tabi ki geçit vermeyeceğiz” dedi ve tüm engellemelere, tüm zorlaştırmalara rağmen harikalar yaratan il başkanlarına teşekkür etti.

Vargeloğlu, sonrasında Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, bizlerin karnelerini değerlendirdi,  gayet başarılı geçen toplantı 10 saatin sonunda  sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.