Yıldırım; “Bayram Paylaşınca Güzel “ « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 17:56

Yıldırım; “Bayram Paylaşınca Güzel “

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım bayram vesilesiyle tüm Oğuzlarlılar ile biraraya geldi.

Yıldırım; “Bayram Paylaşınca Güzel “
Son Güncelleme :

08 Haziran 2019 - 13:28

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım bayram vesilesiyle tüm Oğuzlarlılar ile biraraya geldi.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı ziyaretlerle, bayramlaşma programı ile her kesime ulaştı, herkesle kucaklaştı. Bayramın 1. Günü Oğuzlar Kaymakamlığı ile birlikte Karadonlu Can Baba Türbesinde düzenlenen bayramlaşma programında Oğuzlar halkı ile biraraya geldi.

Bayramlaşma töreninin ardından bayramda evlatlarının yokluğunu hissetmemeleri için Şehit Murat Keleş’in Babası Ömer Keleş ve Şehit Hüseyin Damar’ın ailesi Güldane Damar, Ali Damar çiftçini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Belediye başkanı Muzaffer Yıldırım; “Şehitlerimizin bizlere emanetleri olan aileleri her zaman başımızın tacıdır. Evlatlarının yokluğunda bizleri de evladı bilmesini, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. Şehit ailelerine yapılan ziyaretlerin ardından Oğuzlarlı Gazi Halil Kıdak ‘ı ziyaret edip bayramlaştı.

“Birlik ve beraberlik duygularının hakim olduğu anlamlı bayram günlerinde Ülkemizin birliği ve beraberliği için vatan savunmasında gazi olan tüm kahramanlarımıza saygılarımı sunuyor mübarek ramazan bayramlarını kutluyorum.” diyen Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım bayramın 2. ve 3. Gününde de ziyaretlerini sürdürdü.
2. Günde Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Oğuzlar esnafını ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp hayırlı işler dileklerinde bulundu. İlçeyi karış karış dolaşıp büyük küçük, kadın erkek herkesle bayramlaşan Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım “Genciyle yaşlısıyla, kadını ve erkeğiyle huzur ve mutluluğu paylaştığımız, yüzümüzden gülümsemenin eksik olmadığı daha nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin Rabbim. Bayram sevinci, huzuru, muhabbeti paylaşınca güzel ve anlamlıdır” dedi.

Bayramın 3. gününde Belediyeye ait Altın Koz tesislerine gelen ziyaretçilerle bayramlaşan Yıldırım akşam 100. Yıl Atatürk Parkında çay bahçesinde Oğuzlar dışında yaşayan Oğuzlarlılar’ın oluşturduğu Hısımlar grubuyla biraraya gelip bayramlaştı. Memleket hasreti çeken Oğuzlarlılar “Seçimlerin ardından geçen kısa süre içinde Oğuzlar’ın gözle görülür bir değişime uğradığını görmek ilçemizin geleceği adına umut vaad ediyor. Çalışmalarınızda her zaman yanınızdayız” dediler.

Belediye Başkanı Yıldırım ise; ” İlçemizin gelişimi için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz . Sizlerin gözünün arkada kalmaması, ilçede yaşayan hemşehrilerimin refah içinde yaşaması için de elimizden geleni yapacağız. Hepinizin bayramını kutlar, birlikte daha nice bayramlara ulaşmayı dilerim” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.