Akdeniz Oyunlarında Çorum Rüzgarı « Çorum Gündemi

11 Ağustos 2022 - 04:32

Akdeniz Oyunlarında Çorum Rüzgarı

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.

Akdeniz Oyunlarında Çorum Rüzgarı
Son Güncelleme :

29 Haziran 2022 - 12:46

Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.

Yetiştirdiği sporcularla Türk sporunda marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çorum Belediyesi GSK, tüm kulvarlarda üstün başarı sergileyerek madalyaya doymuyor.

Cezayir’in Oran kentinde devam eden 19. Akdeniz Oyunları’nda Çorum Belediyesi Spor Kulübü milli güreşçileri gümüş ve bronz madalya kazandı.

Çorum Belediyesi GSK sporcusu Samet Ak, 74 Kg serbest stilde çeyrek finalde Arnavut sporcu Islam Dudaev’i, yarı finalde de Cezayirli Abdelkader Ikkal’ı yenerek finale yükseldi. Milli güreşçi, finalde karşılaştığı Mısırlı Amr Hussen’e teknik üstünlükle kaybederek gümüş madalya almaya hak kazandı.

Serbest stil 125 Kg’de Çorum’u temsil eden Çorum Belediyesi GSK sporcusu milli güreşçi Salim Ercan, Cezayirli rakibi Mohamed Khelil’i yenerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Haber: Çorum Web TV

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 1 4 3
2 Alanyaspor 1 2 3
3 Trabzonspor 1 2 3
4 Adana Demirspor 1 1 3
5 Beşiktaş 1 1 3
6 Galatasaray 1 1 3
7 Fenerbahçe 1 0 1
8 HangiKredi Ümraniyespor 1 0 1
9 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
10 Gaziantep FK 1 0 1
11 arabam.com Konyaspor 1 0 1
12 MKE Ankaragücü 1 0 1
13 Atakaş Hatayspor 0 0 0
14 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
15 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
16 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
18 İstanbulspor 1 -2 0
19 Kasımpaşa 1 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0