Başkan Torun Görevine Başladı « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 01:39

Başkan Torun Görevine Başladı

Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, yakalandığı koronavirüs salgınından kurtularak sağlığına kavuştu.

Başkan Torun Görevine Başladı
Son Güncelleme :

23 Kasım 2020 - 12:13

Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, yakalandığı koronavirüs salgınından kurtularak sağlığına kavuştu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına yakalanan ve İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Belediye Başkanı Remzi Torun, başarılı geçen tedavi sürecinin ardından taburcu oldu.

Bugün sabah itibariyle de görevine başlayan başarılı başkan Remzi Torun, bir mesaj yayınlayarak, tedavi sürecinde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Torun mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Sizlerin duası; sağlık çalışanlarımızın gayreti ve Allah(c.c)’ ın takdiri ile bugün görevime başladım. Bizlere, görevimize başlamanın mutluluğunu yaşatan Rabbime hamd-ü senalar olsun. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte sağlığımız için büyük bir özveriyle emek harcayan tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Tedavi sürecim boyunca, rahatsızlığımdan kaynaklı olarak telefonlarını açamadığım; dönüş yapamadığım herkesin affına sığınıyorum.

Bu süreçte sağlık durumumu yakından takip eden başta Çorum Valimiz Sn.Mustafa Çiftçi’ye, AK Parti Çorum İl Başkanım Sn.Yusuf Ahlatcı’ya, Milletvekillerimiz Sn.Ahmet Sami Ceylan, Sn.Oğuzhan Kaya ve Sn.Erol Kavuncu’ya, Belediye Başkanımız Sn.Halil İbrahim Aşgın’a, İl Emniyet Müdürü Sn.Mehmet Gülser’e, İl Jandarma Komutanı Sn.İlhan Uzunoğlu’na, İl Genel Meclis Başkanı Sn.Osman Günay’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn.Recep Çıplak’a, İlimizdeki tüm Daire Amirleri ve Çalışanlarına, İlçe Belediye Başkanlarımıza, AK Parti Uğurludağ İlçe Başkanıma, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize, tüm Mahalle ve Köy Muhtarlarımıza, İlçemizdeki tüm Daire Amirleri ve Çalışanlarına, Belediye Çalışanlarımıza, dualarını esirgemeyen Değerli Büyüklerime, Aileme, Akrabalarıma, Dostlarıma ve Değerli Hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Rabbim, tüm hastalarımıza Şafi ismi hürmetine şifalar versin. Lütfen bu hastalığı hafife almayalım; maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edelim. Unutmayın ki Coronavirus alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.