Nejla ile İsmail Mutluluğa “Evet” Dedi « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 00:44

Nejla ile İsmail Mutluluğa “Evet” Dedi

Türk Telekom’dan emekli Ali Osman Külcü’nün oğlu, İsmail Külcü ile esnaf emeklisi Hasan Gafar’ın kızı Nejla Gafar mutluluğa “Evet” dedi.

Nejla ile İsmail Mutluluğa “Evet” Dedi
Son Güncelleme :

23 Kasım 2020 - 11:14

Türk Telekom’dan emekli Ali Osman Külcü’nün oğlu, İsmail Külcü ile esnaf emeklisi Hasan Gafar’ın kızı Nejla Gafar mutluluğa “Evet” dedi.

Emine-Hasan Gafar çiftinin kızları Nejla ile Handan-Ali Osman Külcü çiftinin oğlu İsmail Külcü mutluluğun kapılarını araladılar.

Kültür Balo Düğün Salon’undan Koronavirüs tedbirleri alınarak yapılan düğün töreni ile evlatlarının mürüvvetini gören Külcü ve Gafar aileleri misafirlerini kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti.

Düğün töreninde Handan – Ali Osman Külcü ve Emine-Hasan Gafar aileleri çocuklarının bu mutlu gününde davetlilerle yakından ilgilenerek, kızları ve oğullarının mutlu bir beraberliğe adım attığı özel günün sevincini dostlarıyla paylaştı.

Handan – Ali Osman Külcü çifti ve dünürleri Emine-Hasan Gafar, pandemi nedeniyle düğün törenine katılan az sayıda davetlilerin masalarını bir bir gezerek, düğünlerine gösterdikleri ilgi ve katılımları nedeniyle teşekkür etti.

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, genç çifte evlilik cüzdanının yanında Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ve fincan hediye etti.

Candan, nikahın ardından genç çiftleri tebrik etti ve bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, “Yuvayı dişi kuş yapar” diyerek evlilik cüzdanını gelin kıza verdi.

Eğlenceli bir şekilde devam eden düğünün sonunda genç çiftler, geceye katılan davetliler ile bol bol fotoğraf çektirerek, mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.

Biz de Heri Haber ailesi olarak, Külcü ve Gafar ailelerini tebrik eder, İsmail-Nejla çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.