Batan-Öztekin Ailelerinin Mutlu Günü « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 16:29

Batan-Öztekin Ailelerinin Mutlu Günü

Çorum Miray Halının Sahibi İsmail Batan’ ın oğlu Abdurrahman Batan hayatını öğretmen Fevzi Öztekin’in kızı Merve ile birleştirdi.

Batan-Öztekin Ailelerinin Mutlu Günü
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2019 - 8:01

Çorum Miray Halının Sahibi İsmail Batan’ ın oğlu Abdurrahman Batan hayatını öğretmen Fevzi Öztekin’in kızı Merve yapılan görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

Gönül ve İsmail Batan çiftinin oğulları Abdurrahman Batan, Fatma ve Fevzi Öztekin çiftinin kızı Merve Öztekin ile Anitta Balo Salonu’nda düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Genç çiftin düğün törenine; AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Eski Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğün töreninde Gönül-İsmail Batan ve Fatma-Fevzi Öztekin aileleri çocuklarının bu mutlu gününde davetlilerle yakından ilgilenerek, kızları ve oğullarının mutlu bir beraberliğe adım attığı özel günün sevincini dostlarıyla paylaştı.

Gönül ve İsmail Batan çifti ve dünürleri Fatma ve Fevzi Öztekin, tüm davetlilere düğünlerine gösterdikleri ilgi ve katılımları nedeniyle teşekkür etti.

Nikah merasiminin de düğün gecesi yapıldığı törende çiftin nikahlarını Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ın kıydı.

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve Eski Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hüseyin Öztekin yaptı.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve Eski Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü kısa bir konuşma yaparak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dilediler.

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Merve ve Abdurrahman çiftineTürk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ve fincan hediye etti.

Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevdikleriyle birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde halay çeken ve oyun oynayan genç çiftin mutluluğu düğünün sonunda zirve yaptı.

Eğlenceli bir şekilde devam eden düğünün sonunda genç çiftler, geceye katılan herkesle fotoğraf çektirerek, mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.

Heri Haber olarak, Batan ve Öztekin ailelerini tebrik eder, Merve-Abdurrahman çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.