Yakup Taş, Tekrar Başkan Seçildi « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 14:08

Yakup Taş, Tekrar Başkan Seçildi

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Çorum İl Teşkilâtı’nın 1. Olağan İl Kongresine ilgi ve katılım yoğun oldu.

Yakup Taş, Tekrar Başkan Seçildi
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2019 - 7:58

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Çorum İl Teşkilâtı’nın 1. Olağan İl Kongresine ilgi ve katılım yoğun oldu.

30 Haziran Pazar günü Çorum Devlet Tiyatro Salonunda Saat 15.30’da düzenlenen olan kongreye, Sultan Abdülhamid Han’ın torunu, şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Milli Görüş mensubu çok sayıda eski milletvekili, belediye başkanları ve siyasiler de katıldı.

Divan kurulu Mehmet Aşıla’nın Başkanlığında, Katip Üyelerin ise Mustafa Demiral, İbrahim Kır’dan oluşan kongre, İstiklal Marşının okunması ve divan başkanı Mehmet Aşıla’nın konuşması ile devam etti.

Büyük bir coşku ve şölen havasında gerçekleşen kongrenin açılış konuşmasını Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Yakup Taş yaptı.

Yakup Taş, “Sözlerime bu hak davada bizlere hizmet imkanı veren bizlerin bir nefer olmasını nasip eden Cenabı Allah’a şükürler ederek başlamak istiyorum” dedi.

Daha sonra kongrede sırasıyla Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur, Sultan Abdülhamid Han’ın torunu, şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan birer konuşma yaptı.

Yeniden Refah Partisinin anlatıldığı sinevizyon gösteriminin ardından Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan konuşma yapmak üzere kürsüye geldi.

Kongrede tek aday olan eski başkan Yakup Taş, Yeniden Refah Partisi Çorum İl Başkanı oldu.

İl Başkanı Yakup Taş başkanlığında oluşan yönetim kurulu şu şekilde oluştu;

Yeniden Refah Partisi Çorum Asil Yönetim Kurulu üyeleri; Fatih Çeten, Hıdır Arslan, Ömer Karslı, Mehmet Akif Alagöz, Hasan Özdemir, Aykut Gürbüz, Talip Lambacı, Asım Kirişçi, Ali Hasdemir, Emre Turgut, Samet Vatani Bayram Varlı, Fatih Aşıla, Halil Koçak, Ahmet Arslan.

Yedek üyeler; Mehmet Karadağ, Cemal Köksal, Ali Yağcı, Fatih Şensoy, Emre Sol, Mustafa Gül, Ali Seyis, Rumi Tekin, Murat Taştemürlü, Mustafa Özten, Ömer Aksoy, Akif Bilge, Ali Osman Tortum, Mustafa Emekli, Fatih Çiftbaş.

Disiplin Kurulu Asil Üyeler; Nurullah Uysal, Hüseyin Şahin, Osman Ezer, Bekir Bolat, Alim Yeğen.
Disiplin Kurulu Yedek Üyeler; Osman Taş, Yusuf Karaca, Celal Dilber, Adil Kartal, Yusuf Uğur .

Büyük Kongre Üyeleri ; Yakup Taş,Ferhat Yeğen, Seda Özdemir, İbrahim Kır, Serkan Uzunkaya, Hamit Akman, Fatih Çeten, Ömer Karslı’dan oluştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.