Bayram Günü 3 Kalp Krizi 3 Ölüm « Çorum Gündemi

25 Temmuz 2021 - 02:51

Bayram Günü 3 Kalp Krizi 3 Ölüm

Çorum’da aynı gün biri 29 yaşında 3 kişi geçirdikleri kalp krizi nedeni ile hayatlarını kaybetti.

Bayram Günü 3 Kalp Krizi 3 Ölüm
Son Güncelleme :

15 Mayıs 2021 - 14:25

Çorum’da aynı gün biri 29 yaşında 3 kişi geçirdikleri kalp krizi nedeni ile hayatlarını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre merkez Abdalata Köyü’nde, Ramazan Bayramının ikinci günü çalışmak için tarlaya giden 45 yaşındaki Abdullah Civelek, bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Durumu fark eden yakınları sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine sevk edilen 112 ekibinin ilk müdahalesi sonrası kalp krizi geçirdiği anlaşılan ve hemen hastaneye kaldırılarak müdahaleye alınan Civelek, tüm çabalara rağmen hayatını kaybetti.

Merkez Kadıkırı Köyün’de de 56 yaşındaki Fikret Demir, tarlada traktörü ile çalışırken kalp krizi geçirdi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Demir, yapılan müdahalelere cevap veremeyerek hayatını kaybetti.

Çorum’un Osmancık ilçesinde 29 yaşındaki gençte geçirdiği kalp krizi nedeni ile hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Aydın Dalkılıç isimli genç, aniden rahatsızlandı. Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırılan gencin kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Hiti Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Dalkılıç’ın kalbi anjiyo esnasında durdu. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen 29 yaşında ki genç hayatını kaybetti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.