![Belediyede Birim Müdürlüklerinde Değişiklik](https://i0.wp.com/www.corumgundemi.net/wp-content/uploads/2022/11/belediye-binasi-1200x600-1.jpg?fit=1200%2C600&ssl=1)
Çorum Belediyesi’nde bazı müdürlüklerde değişiklikler yapıldı.
Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından yapılan yeni görevlendirmeler ve yapılan değişikler şu isimlerden oluştu.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Eray Çetinkaya, Zabıta Müdürlüğüne İrfan Göyhan, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Mehmet Gültekin, Mezarlık İşleri Müdürlüğüne Mahmut Yabacıoğlu, Fen İşleri Müdürlüğüne Muhammet Şirin, Su Kanal Müdürlüğüne Seyit Ünaldı getirildi. Diğer müdürlüklerde ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.