BEŞİKTAŞ BAŞKANI İSTİFA ETTİ « Çorum Gündemi

11 Ağustos 2022 - 04:56

BEŞİKTAŞ BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İsmail Ateş, ani bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Son Güncelleme :

08 Mayıs 2019 - 11:54

Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İsmail Ateş, ani bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İki yıl önce göreve gelen İsmail Ateş, özellikle de Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleriyle kurduğu diyalogla dikkat çekiyordu. Dernek adına başarılı bir yönetim sergileyen ve Kulüp Başkanı Fikret Orman’ın da Çorum’a gelmesini sağlayan İsmail Ateş, yaptığı açıklama ile dernek başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

Ateş açıklamasında, “İki senedir görev aldığım büyük Beşiktaş ailesinin bir parçası olan Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanlığından bugün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım.

Geride bıraktığımız yüzlerce proje, başarılı yatırımlar ve gurur duyulacak bir dernek anlayışı olmuştur. Bugüne kadar her zaman Beşiktaş camiasına layık önce taraftar, sonra yönetici olmaya çalıştım. Yaptığımız bütün projelerde başarıla ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayım. Beşiktaş’ımıza ve şehrimize daha iyi hizmetler verebilmek adına aktif olarak yürüttüğüm dernek başkanlığımı daha ileri taşıyacak arkadaşlara devretme kararı almış bulunmaktayım. Benden sonraki dernek yönetimine başarılar diler, saygılar sunarım” ifadelerini dile getirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.